Mai nyitvatartás: 10:00 - 19:00
Látványos, de ennyire nem kellene rohanni

Nagyon érdekes és jól berendezett kiállítás. Sajnos csak 4 csillagra tudom értékelni, mert nincs... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. október 13.
Maps03866097963
Eger, Magyarország
Kihagyhatatlan

Színvonalas tárlatvezetés és sok érdekes információ. Az ember vissza utazik az időben, és még a... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. augusztus 28.
Lila0303

3 038
1 383
3 038
1 383
Értékelés időpontja: 2018. február 19.

Maga a múzeum nagyon érdekes és megéri meglátogatni. Sajnos a tárlatvezetés politikailag nagyon elfogult, söt elvakult volt. Ilyen helyeken szerintem a vezetö pártatlansága alapkövetelmény.

A program dátuma: 2017. május
2  Köszönet neki: horgen949
Sziklakorhaz, a Sziklakórház Atombunker Múzeum alkalmazásában álló Guest Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 23.

Kedves horgen949,

Köszönjük hozzászólását!

Sajnáljuk, hogy elfogultnak érezte a tárlatvezetést. Az idegenvezetés szövegét jól képzett idegenvezetőink szabják testre a korban, nemzetiségben és érdeklődésben változatos hallgatóság igényeinek megfelelően, azonban a történelmi elfogulatlanság és apolitikusság az egyik legfontosabb elvárás, amit velük szemben támasztunk. Az ügy kivizsgáláshoz kérjük, írja meg, hogy melyik nap látogatta meg múzeumunkat és melyik tárlatvezetésen vett rész.

Köszönettel,
Sziklakórház Atombunker Múzeum

Értékelés időpontja: 2018. február 6.

Nagyon érdekes, felejthetetlen túra. Érdemes megnézni, akár gyerekekkel is. Nagyon fontos, hogy nyáron vinni kell jó meleg pulcsit, mert nagyon hideg van!

A program dátuma: 2017. szeptember
Köszönet neki: DurdleBright
Értékelés időpontja: 2017. december 21.

Igazán hangulatos, II. Világháborús élmény. A bent látottak nagyon jó állapotban tartott eszközök, viaszbabák..

A program dátuma: 2017. október
Köszönet neki: DavidFenyvesi
Értékelés időpontja: 2017. november 27.

Nagyon tetszett a sziklakórház, csak elég hamar véget ért a látogatás. A személyzet kedves volt, köszönjük az élményt!

A program dátuma: 2017. október
Köszönet neki: Resort742052
Értékelés időpontja: 2017. november 19. mobiltelefonon

Fantasztikus! Gyerek koromban sokszor nyaraltam a nagymamámnál, aki a kórház fölött lakik. 8 éves voltam,mikor levitt a pincébe, és megmutatta, hogy ha baj van, melyik járaton keresztül lehet megközelíteni a titkos kórházat. Azt hittem, csak játszik, de a furcsa volt, mert a szeme komoly volt. Később levitt a lovas útra, hogy megmutassa a fekete fóliával betakart vasrácsot,mely a kórház bejárata volt,hogy e mögött van a főbejárat. Hihetetlen élmény, hogy annyi éven át titkolták a város központjában lévő páratlan objektumot. Titok volt, de nagymamámnak köszönhetően tudtam róla, de mégsem hittem el... Köszönet érte,hogy szinte eredeti formájában megtekinthető és átérezhető az ostromok fájdalma és szenvedése. Sajnálom,hogy csupán egy óra az idegenvezetés és sajnálom azt is, hogy a 2011-es vezetéshez képest kevesebb információt osztanak meg a túravezetők... Rendszeres látogatója vagyok a kórháznak, évente visszamegyek és mindig bővül valamivel a tárlat. Fantasztikus a csapat munkája! Gratulálok hozzá. Ezt mindenkinek látnia kell!!!

A program dátuma: 2017. november
Köszönet neki: 657bences
Sziklakorhaz, a Sziklakórház Atombunker Múzeum alkalmazásában álló Guest Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. november 20.

Kedves 657bences,

Köszönjük értékelését, nagy öröm számunkra, hogy örök élmények fűzik Önt a Sziklakórházhoz.
Múzeumunk megnyitása óta folyamatosan zajlik a történeti kutatómunka és a szemtanúi visszaemlékezések összegyűjtése.
Szeretnénk kérni, hogy amennyiben a fentieken kívül van olyan személyes története Önnek vagy családjának, amit szívesen megosztana velünk, legyen szíves vegye fel a kapcsolatot történész kollégánkkal a muzeologia@sziklakorhaz.hu email címen.

Köszönjük még egyszer értékelését, bízunk benne, hogy hamarosan viszontlátjuk Múzeumunkban!

Üdvözlettel,
A Sziklakórház Múzeum csapata