“Jó, jó, de valami hiányzik.”
La Pampa Steakhouse értékelése

La Pampa Steakhouse
Reserve a table
5. 19., Sze
20:00
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Kültéri asztalok, Foglalások
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Nem tudom megfogalmazni, mi az. Az étlap széles, de a sültek minősége nem 100%. Valahogy mindig mást várok. A borválaszék viszont kifogástalan, de kissé drága.
A szerviz kifigástalan, de kissé rideg.
Időnként eljövök, mert mindig azt várom, hogy még jobb legyen

2  Köszönet neki: 792gyulag

Értékelés időpontja: 2018. január 1. mobiltelefonon

Családi vacsorát fogyasztottunk el az étteremben. Kellemes belső tér, fantasztikus kiszolgálás és tökéletesen elkészített steak-ek.

1  Köszönet neki: juditbedi
Értékelés időpontja: 2017. november 12. mobiltelefonon

Nagyon ízletes steakeket keszitenek. A pincérek nagyon profik, a éterem nagyon szép. Csak ajánlani tudom minden steak kedvelönek

1  Köszönet neki: renovegas007
Értékelés időpontja: 2017. november 7.

Hangulatos étterem, jó a kiszolgálás, az ételek nagyon finomak. Nagyon drága étteremnek tartom. Kizárólag cég keretein belül jövök.

A látogatás dátuma: 2016. december
1  Köszönet neki: HajnalkaR21
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 22. mobiltelefonon

Barátnőmmel érkeztünk, aki meglepetés vacsorára vitt el engem ebbe a remek Steakhouse-ba.

A felszolgálónk nagyon kedves és segítőkész volt a vacsoránk elejétől a végéig, innen köszönöm neki az estét!

Elsőnek kaptunk egy frissen sült meleg kenyeret, szárított paradicsomos vajjal. Remek íze volt már ennek is.

Előételnek tatár beefsteaket választottunk amit pirítóssal szervíroztak,
mellé pedig két féle igen kiváló Argentín Cabernet Sauvignon-t párosítottunk.

Ezután következtek a főételek, szarvas bélszín és New York Strip volt, amelyekkel szintén mind a ketten meg voltunk elégedve! Nagyon finomak voltak!
Összeségében a teljes vacsora idő kellemesen telt!
Gyors és jó szervíz, kiváló ételek!
Kell ennél több?

Köszönet neki: JaNorb1

A következőt megtekintő utazók: La Pampa Steakhouse ugyancsak megtekintették

Járt már itt: La Pampa Steakhouse? Ossza meg benyomásait!