“Újra és újra elvarázsolva”
Prime Steak and Wine értékelése

Prime Steak and Wine
Foglalás a következőn keresztül: OpenTable
A kért időben nincs szabad asztal itt: Prime Steak and Wine. Válasszon másik időpontot, vagy böngésszen a szabad asztallal rendelkező éttermek között.
Az Ön által megadott időpont már elmúlt.
Konyha: Steakétterem
Milyen alkalomra? Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2017. április 29. mobiltelefonon

2 év alatt hatodik alkalommal volt szerencsém itt járni. Ezúttal amolyan kései ebédre jöttünk. Ilyenkor meghitt, kevesen vannak. Az esti vacsora pedig nagyon hangulatos, minden asztal foglalt és a személyzet pörög.
Pincérünk ismerősként köszön. Kifogástalan stílus és öltözködés, ami itt minden pincér sajátja. Az étlapot étvágy gerjesztőn elszavalja. Rendelünk. Budapest legfinomabb üdvözlő falatkája kerül 1 percen belül az asztalra: fekete kenyérke, vaj és pástétom. Most nem fogyóztunk, de lehet kérni hasáb zöldséggel is kenyér helyett. A húsokat kb fél óra alatt készítik el, addig borozgattunk, eszegetünk és közben pótolják az ízelítőt.
A hús vaskos bélszín érme, a kért módon sütve. 4 féle köretet kértünk, azokat középre tálalják: karamellizált hagyma, steak burgonya, spárga hollandi mártással és szarvasgombás burgonyapüré. Extra meglepi: grillezett chili. Döbbenetes íz orgia, harmónia, már-már szerelem, amit érzünk. Minden íz a helyén, nincs szükség fokozásra. A chef kitalálja a gondolataimat. Ez bizony boszorkányság!
Itt nem csupán jól lakni lehet. Ez élmény a belépés pillanatától az utolsóig, melyet napokig, hetekig emlegetünk.
Budapest szívében világszínvonalú éttermet találtunk és nagyon köszönjük azt a sok jót, amit mindig kapunk!

A látogatás dátuma: 2017. április
5  Köszönet neki: JuditJ89

Értékelés időpontja: 2017. április 8.

Azt a helyet kaptuk amelyiket foglaltuk. A rendelés után több mint egy órába telt amíg megkaptuk a főételt, pedig félház sem volt még. Pár alkalommal szólt a pincérünk, hogy még 3-5 perc és megkapjuk a steakünket de ez csak ígéret maradt. Addig csak a kenyérkét kaptuk meg, aminek a mínősége vállalhatatlan egy ilyen árfekvésű helyen. 2-3 éve ugyanezt a péksüteményt adják, de mostanra egyre rosszabb az állaga, az íze. Meg sem ettük, pedig éhesek voltunk...
A steak olyan volt amilyet kértünk. Sütésileg. A 4-db-os Prime file mignonom hideg edényre lett tálalva, le is hűtötte a húst, amikor megkérdeztem a pincérünket erről, még evés közben, azt mondta, hogy a 4 db-os szettet nem előremelegített felületre tálalják.
A számlába bele van építve a kötelező!! 18%-os szervíz díj. Én nem 10%-ot szoktam adni itthon sem, 15-20%-ot szívesen adok, ha 100%-os a kiszolgálás.De hogy kötelzővé teszik a 18%-ot, arra még nincs szocialízálódva a magyar piac. Főleg ilyen szervíz mellett...Nem mostanában leszünk itt vendégek megint, pedig szerettünk ide járni és ajánlottuk is hazai és külföldi ismerőseinknek is.

A látogatás dátuma: 2017. április
3  Köszönet neki: napocska
Értékelés időpontja: 2017. április 2. mobiltelefonon

Egy üzleti vacsora, vagy valamilyen esemény megünneplése alkalmából ajánlom, személy szerint a kedvenc budapesti éttermem. Kétszer voltam, mindkétszer a szülinapomat ünnepeltük a családdal, de már az első alkalom után is el tudtam dönteni hogy magyarország legfinomabb steak-jét ettem. Már az arany marhát ábrázoló céhjel is árulkodik a hely maximalistaságáról. Ha valaki meg akar győződni arról hogy legyen helye, akkor melegen ajánlom a telefonos asztalfoglalást. De mint mindig és mindenhol, a minőséget meg kell fizetni, ez itt sincs máshogy, tehát nem egy "hasamra csapok" szombati ebéd alkalmából kell meglátogatni Magyarország legjobb, legmodernebb és legdrágább Steakhouse-át.

A látogatás dátuma: 2017. február
1  Köszönet neki: CsongorB16
Értékelés időpontja: 2017. január 20. mobiltelefonon

Fantasztikus környezet finom elegáns kiszolgálásás. A személyzet figyelt a részletekre is. Az ital választékból határozottan hiányzik a villányi vörösbor választék !!!! Somilier ajanlata telitalálat volt egy jó kis spanyol cabernet sauvignon.A levesek közül a homár leves nem volt az igazi!! A steakek kiválóak voltak mindegyik úgy ahogy kértük profi módon elkészítve. A borsmártás volt a vacsora leggyengébb pontja. Köszönet a nagyszerű gasztronómiai élményért

A látogatás dátuma: 2017. január
1  Köszönet neki: zsoca
Értékelés időpontja: 2016. december 9. mobiltelefonon

Abszolut az egyik kedvenc éttermünk! Szeretjük a kiszolgálást, a húsok minőségét. Ha steaket szeretnénk enni, mindig oda megyünk, még sosem csalódtunk! :)

A látogatás dátuma: 2016. október
Köszönet neki: Vivien B

A következőt megtekintő utazók: Prime Steak and Wine ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Prime Steak and Wine? Ossza meg benyomásait!