“Friss sushi”

Konyha: Thai
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Házhoz szállítás, Foglalások
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. február 26. mobiltelefonon

Kedves személyzet, kellemes levesek, finom friss sushi, kellemes legkör, nem túl drága, tudom ajánlani!

Köszönet neki: Djke18

1923 a(z) 256 értékelésből

Értékelés időpontja: 2018. január 27. mobiltelefonon

Gusztustalan!
Az étterem sötét, de így is látszott, hogy falakon vastagon áll a kosz.
A felszolgalás és a staff kritikán aluli. Az még hagyján, hogy a pincér 'haver' - nak szólít, de mindezt valami elmondhatatlanul bunkó, fennkölt stílusban, mintha ő lenne a világ közepe.
A sushi ízre renben volt, de a rendszeres sushi evők közül éjszaka 3-ból 2-en végig hányták az éjszakát.
A számlában is értek meglepetések, de ott már csak nevetni tudtam a helyzeten.
Ez volt az eddigi legrosszabb éttermi tapasztalaom.
Csodálkozom, hogy a helyet meg nem záratta be valamelyik hatóság, ideje lenne..

4  Köszönet neki: dankud32
Értékelés időpontja: 2018. január 23.

Kétezer forintból ketten egy kettéosztott tál ételből ízletesen tudtunk étkezni. Többször meglátogattuk már, csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: Climber682669
Értékelés időpontja: 2018. január 15. mobiltelefonon

A zene zavaróan hangos volt, beszélgetni alig lehetett. A személyzet Ok, semmi kiemelkedő, de azért a 12% kötelező szervíz dijat biztosan nem érdemelték meg. Ami nagyon zavart, hogy a sushira majonézt és ketchup-ot (!!!) tesznek, nem is értem, hogy miért kellett így elrontani az egészet. Biztosan nem megyek vissza

Köszönet neki: b3zs_01
Értékelés időpontja: 2018. január 13. mobiltelefonon

Nem tudom mire vélni azt a mérhetetlen flegmaságot, amivel szembesültünk a pincérek részéről, pedig nincsenek nagy elvárásaink. Gondolhatnánk, hogy a kuponosokat nem szeretik, de akkor kérdem én, miért is fizettem én kötelező szervizdíjat (nem is keveset)? A mosdó egyébként gusztustalan volt, széthugyozva a padló. Az étel ok volt, de nem annyira, hogy feledtessen minden mást. Nem volt életem sushija, az legalább felejthető volt.

2  Köszönet neki: catsopinion

A következőt megtekintő utazók: Buddha Original ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Buddha Original? Ossza meg benyomásait!