“Érthetetlenül magas árak”

Fat Mo's Restaurant & Music Pub
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. április 8. mobiltelefonon

Bevallom, dobtam egy hátast, mikor betértünk ide. Anno egy pörgős, jó hangulatú hely volt, ahol el lehetett tölteni pár órát. Most olyan irgalmatlanul és számunkra érthetetlenül drága hely lett, hogy egy ital után mentünk is. A személyzet kedves és figyelmes volt, de a sokkunkon nem tudtak oldani..

Köszönet neki: Dezi99

Értékelés időpontja: 2018. március 28. mobiltelefonon

Felesegemmel latogattuk meg a Fat Mo -t
egy penteki napon.Elsosorban az elo zene miatt esett rajuk a valasztasunk,amiben nem is csalodtunk.Az etelek is rendben voltak,az egyetlen negativum a kicsit hosszu varakozas volt.

Köszönet neki: districtfive
FatLaci, a Fat Mo's Restaurant & Music Pub alkalmazásában álló Közönségkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. március 29.

Köszönjük az értékelést! Szeretettel várjuk a hét minden napján! Üdvözlettel, Fat Mo's

Értékelés időpontja: 2018. március 21. mobiltelefonon

Öszintén sajnálom!!!

Nem szokásom sem értékelni, sem bejegyzéseket írni, de most szükségét érzem!!!
Baráti társasággal érkeztem régi kedves helyemre, ahova eddig csupa jó emlékkel kötődtem, még fiatal éveimböl is...de sajnos nem közhely, hogy egyszer mindennek vége szakad...!!!

Már a bejáratnál gyanús volt, hogy valami nem a régi:
Tavalyi látogatásunk alkalmával baráti üdvözléssel fogadtak, mint rég nem látott ismerőst, azonban Szombaton egy elég "nyegle", vendéglátósnak nem nevezhető valaki, félig a bejárat melletti falon "ücsörögve" , elég flegmán odabiccentve kérdezte, mit is akarunk! (A ruhataros hölgy kért elnézést helyette is!)

A rossz érzést, nagyjaból csak a zenekar csodás játéka enyhítette volna, de sajnos megkaptuk az étlapot, itallapot...megdöbbenve tapasztaltuk, hogy a Fatmo's is egy tipikus, Váci utcai lehúzos hely benyomását kezdi kelteni, pedig számomra, eddig unikális volt e tekintetben is!!!
Az ital választék, kb. a felére csökkent és horrorisztikusan drága!!! (egy közepesnek nevezhető rozé ára, kb. egy top közeli boréval vezekszik...MIÉRT???)

A felszolgálók közül egy-két hölgy próbálta tompítani elégedetlenségünk, de az összképen Ők sem tudtak javítani, bár maximális elismerés szakmaiságuk és munkájuk felé!!!

A régi személyzetből, az ismerős arcok közül sehol, senki!!!
A hely színvonala nagyon visszaesett, egy időre le is kerül térképemről, legnagyobb sajnálatomra!!!

Hogy mi lehet ennek hátterében, nem tudom, pedig néhány szót váltottam volna valakivel (a legnagyobb jószándéktól vezérelve), de senkivel nem tudtam érdemben eszmét cserélni, miértekre rákérdezni, ugyanis üzletvezető nem volt a környéken...!

Nagyon rossz szájízzel és végletekig csalódottan távoztam...!
Nagyon remélem, hogy visszatalálnak az eddigi, helyes útra, mert kicsit most úgy érzem magam legbelül, mint akit kiraboltak (minden tekintetben)!!!

2  Köszönet neki: Sanyesz81
Értékelés időpontja: 2018. március 16. mobiltelefonon

Iszonyatosan kb nullara esett le a szinvonal, sajnos annyira rontottak el amennyire csak lehet, latszik hogy mar uj hozza nem ertok vettek at

3  Köszönet neki: Szinte
Értékelés időpontja: 2017. december 6.

MINŐSÉG: az ételek, a személyzet. Élőzene - Hangulat. Ajánlom Mindenkinek, Mi biztosan megyünk még. :)

2  Köszönet neki: Linda-Linda007
FatLaci, a Fat Mo's Restaurant & Music Pub alkalmazásában álló Közönségkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. december 7.

A következőt megtekintő utazók: Fat Mo's Restaurant & Music Pub ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Fat Mo's Restaurant & Music Pub? Ossza meg benyomásait!