“Látványos design átlagos sütikkel”
Sugar! értékelése

Sugar!
30. helyezett 184 Cukrászda közül Budapesten
Értékelés időpontja: 2017. május 26. mobiltelefonon

Több alkalommal is jártunk nálatok, a sütik mindegyikét túlzottan édesnek találtuk, bár ez ízlés kérdése, viszont a fagyi átlagos volt a fagyott jégdarabokkal. A kiszolgálás nagyon unott és barátságtalan volt. Az üzlet része viszont nagyon jó, hatalmas a kínálata, ráadásul több dolgot egyedüliként árulnak Budapesten. Több külföldi ismerőst vittünk már, kizárólag a cukorkaboltot ajánlva, mind rácsodálkoztak az üzlet designjára és kínálatára.

1  Köszönet neki: bikinispingvin

Értékelés időpontja: 2017. április 28. mobiltelefonon

Lehengerlő látvány, színes cukorka-ország. A desszertek közepes minőségű, egyszer-elég-kipróbálni kategória.

1  Köszönet neki: Lilla R
Értékelés időpontja: 2017. április 20. mobiltelefonon

5 félét kóstoltunk, ebből 3 nem volt jó, 2 elment, de nem 850 Ft-ért. A nagyon mutatós üdítők végképp kiverték a biztosîtékot, senki ne igyon 890 Ft-ért a legócskább Jaffa szörpből...

1  Köszönet neki: Bakosancsa
Értékelés időpontja: 2017. január 27.

Számos alkalommal visszalátogattam már a helyre többedmagammal, csalódás eddig nem ért, imádom a helyet. Mindig találok valami különlegességet, valami finomságot amit meg kell kóstolnom. A forgalom mindig hatalmas, helyet nem egyszerű találni, de ezt leszámítva úgy érzem magam mintha Willy Wonka csokigyárában járnék.

Köszönet neki: Laura L
Értékelés időpontja: 2017. január 24. mobiltelefonon

A bőség zavarával küzdünk minden egyes alkalommal, amikor ellátogatunk ide a barátnőkkel. Jó ötletnek tartom a tematikus sütiket is, még nem kóstoltam olyat, ami ne ízlett volna.
Egyszer történt, hogy nem azt kaptam, amit rendeltem, de rögtön felajánlották, hogy elfogyaszthatom, és csak az általam rendelt ital árát kell fizetnem érte, vagy pedig kihozzák amit eredetileg rendeltem, ez plusz pont!
A hely számomra picit giccses, és az árak is viszonylag magasak, ezért csak ritkán járunk ide, de így is imádjuk:)

Köszönet neki: Nikolett H

A következőt megtekintő utazók: Sugar! ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Sugar!? Ossza meg benyomásait!