“Szép és jó. Biztos bázis.”
Zappa Bistro értékelése

Zappa Bistro
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. június 3.

Szép és jó. Kiváló a hely. Él a város, az egyik legszebb környéken van ez a szép étterem. Rögtön mosolyognak az udvarian pincérek. Kiváló a kiszolgálás. Az ételeke is majdnem tökéletesek. Majdnem. A vörös áfonyás kacsaragu nagyon finom, de pár darab csont benne maradt. A kávé finom, de nem nagyon finom. Megkérdeztem a pincért Tudja hány évet élt Zappa? (Ki van téve a képe, és én is szívesen hallgatok Frank Zappát) Sokáig, legalább 65 évig mondja. Sajnos téved. Megnéztem csak 52 évet élt szegény. Hát így jártam a Zappában. Mégis, ez egy biztos bázisom lesz a jövőben.

A látogatás dátuma: 2018. június
Köszönet neki: Szekeroriold

Értékelés időpontja: 2017. október 3.

Kinti és a benti is nagyon, az árak magasak, nagy tányéron kis adag a kaja. Inkább italfogyasztást ajánlok. Nagyon hangulatos hely, nyáron kiülős. Este 23 óráig a helyi rendeletnek megfelelően.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: drTigriscica
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 12. mobiltelefonon

A "zappizza"nyers tesztaval,az adagok kicsik,a pincerek nem tul beszedesek...ar-ertek aranyban egyszeruen katasztrofa a hely.

A látogatás dátuma: 2016. augusztus
Köszönet neki: Excursion658148
Értékelés időpontja: 2016. július 26.

Véletlen találtunk a helyre. A kiszolgálás udvarias, lendületes, közvetlen. Meg voltunk elégedve az ételekkel is. Ami igazán megfogott, az a hely hangulata. Kellemes estét töltöttünk ott.

A látogatás dátuma: 2016. július
Köszönet neki: a_nagy_levin
Értékelés időpontja: 2016. április 2. mobiltelefonon

Finom ételek és nagy italválaszték, kedves kiszolgálás. Az új kedvenc helyünk lett. Alig várjuk, hogy megnyisson a terasz és itt nézhessük a meccs közvetítéseket.

A látogatás dátuma: 2016. április
Köszönet neki: Tibor K

A következőt megtekintő utazók: Zappa Bistro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Zappa Bistro? Ossza meg benyomásait!