“Átlagon felüli kedvesség”

Zappa Bistro
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Tegnap ültünk be ide a lányokkal, és szerettük ezt a helyet.
A kiszolgálás számomra egyre hangsúlyosabb szerepet kap, és ez a kávézó/étterem magasan veri a legtöbb helyet. Nagyon kedves, türelmes, és végig mosolygós felszolgáló fiúnk volt. Tessék értékelni, mert ritka az ilyen!

A padlizsánkrémem finom volt, én a saláta részt elhagynám, felesleges. Elég lenne néhány paradicsom karika, vagy pl lilahagyma.
A panna cotta viszont hibátlan, tényleg maga a tökély. Volt szerencsém belekóstolni a brownie-ba is, fenséges!

A látogatás dátuma: 2018. november
Köszönet neki: sbetti90

Értékelés időpontja: 2018. június 3.

Szép és jó. Kiváló a hely. Él a város, az egyik legszebb környéken van ez a szép étterem. Rögtön mosolyognak az udvarian pincérek. Kiváló a kiszolgálás. Az ételeke is majdnem tökéletesek. Majdnem. A vörös áfonyás kacsaragu nagyon finom, de pár darab csont benne maradt. A kávé finom, de nem nagyon finom. Megkérdeztem a pincért Tudja hány évet élt Zappa? (Ki van téve a képe, és én is szívesen hallgatok Frank Zappát) Sokáig, legalább 65 évig mondja. Sajnos téved. Megnéztem csak 52 évet élt szegény. Hát így jártam a Zappában. Mégis, ez egy biztos bázisom lesz a jövőben.

A látogatás dátuma: 2018. június
Köszönet neki: Szekeroriold
Értékelés időpontja: 2017. október 3.

Kinti és a benti is nagyon, az árak magasak, nagy tányéron kis adag a kaja. Inkább italfogyasztást ajánlok. Nagyon hangulatos hely, nyáron kiülős. Este 23 óráig a helyi rendeletnek megfelelően.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: drTigriscica
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 12. mobiltelefonon

A "zappizza"nyers tesztaval,az adagok kicsik,a pincerek nem tul beszedesek...ar-ertek aranyban egyszeruen katasztrofa a hely.

A látogatás dátuma: 2016. augusztus
Köszönet neki: Excursion658148
Értékelés időpontja: 2016. július 26.

Véletlen találtunk a helyre. A kiszolgálás udvarias, lendületes, közvetlen. Meg voltunk elégedve az ételekkel is. Ami igazán megfogott, az a hely hangulata. Kellemes estét töltöttünk ott.

A látogatás dátuma: 2016. július
Köszönet neki: a_nagy_levin

A következőt megtekintő utazók: Zappa Bistro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Zappa Bistro? Ossza meg benyomásait!