“Születésnap”

Konyha: Magyar, Olasz
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Késő éjszakai, Foglalások
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Időnként jó dolog az újdonság kipróbálása, ám ha olyan programról van szó, ahol tuti enni fogunk, az ember lánya olyan helyet ajánl és választ a társaságának, hogy az a legjobb legyen.
Kiszolgálásban, ízvilágában -miután már sokszor kóstoltam- így ismét nem csalódtam. Sőt...az ízeket a BBQ mártásos pirított csirkecomb, a steak burgonya roppanós állagát, a husi puha vajságát, annak ízletességét még este is éreztem a számban.
Nézed az étlapot, ismered az ételt, és nem vársz új dolgot. Aztán belekóstolsz, szeleteled a késsel....és meglepődsz.
Minden falat egy olyan pillanat, aminek az ízére a következő látogatásig emlékszel.
Nézed a barátaid arcát...és mosolyogsz...még az is elpusztított mindent, aki saját bevallása szerint nincs oda a csirkecombért:-)
Desszertként gesztenyepürét kértünk....isteni választás.
A szokásost várod, és csak azt látod,hogy pillanatok alatt ürültek ki a kelyhek.
Köszönjük a gyors, és figyelmes kiszolgálást, köszönjük a chefnek a csodálatos ízemléket, a szülinapi apró, de ettől különleges meglepetést!
Nem fenyegetőzünk, de VISSZAMEGYÜNK:-)
Köszönjük mind a 10-en!

1  Köszönet neki: klari444

Értékelés időpontja: 2018. március 1. mobiltelefonon

Baráti társasággal érkeztünk ebbe a nagyon kellemes hangulatú étterembe.A kiszolgálás nagyon figyelmes.Az ételek nagyon finomak voltak,és nem túl drágák.Csak ajánkani tudom mindenkinek!

Köszönet neki: Traveler765922
Értékelés időpontja: 2018. február 28. mobiltelefonon

Figyelmes, gyors kiszolgàlàs mellett fantasztikus, hàzias ètelek. Spontàn ebèdre tèrtem be, de ezentùl rendszeresen visszatèrő vendèg leszek. Bàtran ajànlom mindenkinek!

Köszönet neki: MarczinekN
Értékelés időpontja: 2017. december 30.

Rendkívül hangulatos étterem a Bazilikától pár méterre, nagyon finom ételekkel és figyelmes személyzettel.

Köszönet neki: juhaszd222
Értékelés időpontja: 2017. december 30. mobiltelefonon

Nagyon finomak voltak az ételek és külön köszönjük a nagyon kedves és figyelmes kiszolgálást! Szuper hely! :)

Köszönet neki: szabina85

A következőt megtekintő utazók: Ezaz Cafe and Bistro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Ezaz Cafe and Bistro? Ossza meg benyomásait!