“Brutalisan jo jely”
Csarnok Vendeglo értékelése

Csarnok Vendeglo
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 16. mobiltelefonon

Maga a vendeglo igenyes,a felszolgalok hihetetlenul illedelmesek. Itt meg megtalalhato a nagybetus VENDEGLATAS, ahol egy mosollyal es par kedves szoval varnak. Az etelek isteniek,ar-ertek aranyban az egyik legjobb hely a varosban. Highly recommeded!!!!!

2  Köszönet neki: Ágnes F

Értékelés időpontja: 2016. május 2. mobiltelefonon

Lassan egy éve visszatérő Vendégek vagyunk..."Sajnos" :) nem volt alkalmunk csalódni sem az ételek minőségében, sem a személyzetben! Barátságos a kiszolgálás és kifogástalan, magyar gyomornak való ételek! Ritka az ilyen családias és jó hangulatú hely Pesten! Imádjuk! Csak így tovább!

1  Köszönet neki: Tamás H
Értékelés időpontja: 2016. április 5.

A párommal szerettük volna már rég kipróbálni a csarnokban lévő éttermeket. Én rendeltem egy csirkemellet töltött cukkinivel, ő pedig egy hamburgert. Na de nem akármilyen hamburger volt, a húsa finom fűszeres és omlós, 100% ,gondosan fűszerezett marhahús nem akármilyen hanem dijoni mustárral, szép, válogatott és gondosan elrendezett zöldségekkel. Ami a töltött cukkinit illeti, elsőre azt hittem édeskevés lesz de ahogy elkezdtem enni nem az volt már a lényeg, hogy éhes vagyok hanem, hogy mennyire örülök annak, hogy ilyen ízeket érezhetek a számban.

Szívből ajánlom mindenkinek aki nem feltétlen lakmározni akar, hanem valami különlegeset enni, amit talán nem tud otthon elkészíteni.

Köszönet neki: feszter9
Értékelés időpontja: 2015. október 9.

Egy barátommal tértünk be szeptemberben. Először csak egy sört akartunk meginni, de a hely hangulata, a kockás abroszok és a konyhából felénk érkező finom illatok hatására úgy döntöttünk, hogy ott is vacsorázunk. Nem bántuk meg! Nagyon finom volt és kitünő bort is kaptunk mellé.

1  Köszönet neki: Blasius_2015
Értékelés időpontja: tegnap mobiltelefonon
Google-fordítás

Köszönet neki: AurelieC20

A következőt megtekintő utazók: Csarnok Vendeglo ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Csarnok Vendeglo? Ossza meg benyomásait!