“Semmi extra, unalmas ízek”
Csarnok Vendeglo értékelése

Csarnok Vendeglo
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 11. mobiltelefonon

A csülkös bableves utóíze enyhén büdös, a rántotthús papírvékony, picit sós, a köret szintén sós volt.

Köszönet neki: Odyssey623801

Értékelés időpontja: 2016. augusztus 19.

Kiváló helyen lévő vendéglő, nagyon alacsony árakkal. A vendégtér berendezése hangulatos, azonban az illemhelyekre már 20 éve is ráfért volna egy felújítás. A felszolgálók a régi iskolát követik, illedelmesek és segítőkészek.
Az ételek minősége erősen ingadozó. Ettünk már itt kiváló vadast, átlagos tárkonyos ragulevest és kritikán aluli vasi pecsenyét is.
A vendéglő helyezését a saját tapasztalataink alapján erősen túlértékeltnek tartjuk, de egy gyors és olcsó belvárosi étkezésre megéri ide betérni, bízva a konyha teljesítményének feljavulásában.

Köszönet neki: Tottyi
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 16. mobiltelefonon

Maga a vendeglo igenyes,a felszolgalok hihetetlenul illedelmesek. Itt meg megtalalhato a nagybetus VENDEGLATAS, ahol egy mosollyal es par kedves szoval varnak. Az etelek isteniek,ar-ertek aranyban az egyik legjobb hely a varosban. Highly recommeded!!!!!

2  Köszönet neki: Excursion658148
Értékelés időpontja: 2016. május 2. mobiltelefonon

Lassan egy éve visszatérő Vendégek vagyunk..."Sajnos" :) nem volt alkalmunk csalódni sem az ételek minőségében, sem a személyzetben! Barátságos a kiszolgálás és kifogástalan, magyar gyomornak való ételek! Ritka az ilyen családias és jó hangulatú hely Pesten! Imádjuk! Csak így tovább!

1  Köszönet neki: Tamás H
Értékelés időpontja: 2016. április 5.

A párommal szerettük volna már rég kipróbálni a csarnokban lévő éttermeket. Én rendeltem egy csirkemellet töltött cukkinivel, ő pedig egy hamburgert. Na de nem akármilyen hamburger volt, a húsa finom fűszeres és omlós, 100% ,gondosan fűszerezett marhahús nem akármilyen hanem dijoni mustárral, szép, válogatott és gondosan elrendezett zöldségekkel. Ami a töltött cukkinit illeti, elsőre azt hittem édeskevés lesz de ahogy elkezdtem enni nem az volt már a lényeg, hogy éhes vagyok hanem, hogy mennyire örülök annak, hogy ilyen ízeket érezhetek a számban.

Szívből ajánlom mindenkinek aki nem feltétlen lakmározni akar, hanem valami különlegeset enni, amit talán nem tud otthon elkészíteni.

Köszönet neki: feszter9

A következőt megtekintő utazók: Csarnok Vendeglo ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Csarnok Vendeglo? Ossza meg benyomásait!