“Jo ár/ertek arány a belvarosban”
Csarnok Vendeglo értékelése

Csarnok Vendeglo
Értékelés időpontja: 2017. június 19. mobiltelefonon

Kulturalt kiszolgalas, nyugodt kornyezet a belvaros sziveben. Mersekelt arak a helyhez kepest. Az etelek, sorok jok voltak.

Köszönet neki: Jozsef N

Értékelés időpontja: 2017. április 25.

ebédelni ültünk be, menüt ettünk.
A spárgakrém leves igencsak gyengécske. A főétel natúr borda gombával jó átlagos, mint ahogyan a desszert palacsinta is. A kiszolgálás korrekt
Ha nem olvasunk róla előtte kiemelkedő beszámolókat, akkor talán nem jöttünk volna el bizonyos hiányérzettel

Köszönet neki: szs50
Értékelés időpontja: 2016. november 19.

Jó ár-érték arány, a kiszolgálás nagyon korrekt és barátságos. Hangulatos hely, finom hazai ízek. Kimondottan figyelmesek voltak a felszolgálók.

1  Köszönet neki: Máté N
Értékelés időpontja: 2016. november 1. mobiltelefonon

Finom etelek, nagy adagok, jo ar-ertek arany!Jo elmenyeimre hivatkozva szivesen kuldom majd ide a turistaimat!

1  Köszönet neki: vikt_rias42
Értékelés időpontja: 2016. november 1. mobiltelefonon

Németországi barátainkkal voltunk ebédelni. Hangulatos kisvendéglő, jó fej pincérekkel. A kiszolgálás remek, az ételek nagyszerűek. Mindannyian mást ettünk, de mindenkinek ízlett. A kemencés csülök pedig...Hmmm
Rég ettem ilyen finomat!
Mivel mi a közelben lakunk, biztos megyünk még! Ajánlom!

1  Köszönet neki: 262p_terp

A következőt megtekintő utazók: Csarnok Vendeglo ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Csarnok Vendeglo? Ossza meg benyomásait!