“Budaörs”

Riso Ristorante & Terrace
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Foglalások
Környék: Várkerület
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Jó hangulat. Kedves pincérek. Finom fogások , al dente pasta, szedres- csokiszuflé ellenállhatatlan ...
Jól éreztük magunkat !

Köszönet neki: ZsomborL7
Riso01, a Riso Ristorante & Terrace alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 7.

Kedves Zsombor!

Nagyon köszönjük az értékelést, reméljük legközelebb is vendégeink lesznek

Üdvözlettel:
Riso

Értékelés időpontja: 2018. január 24. mobiltelefonon

Az étterem hangulata, a felszolgálás, az ételek és italok minősége egyaránt kifogástalan. A jövőben biztos vissza fogok térni a Riso-ba hisz nagyon kellemes volt az időtöltésem itt. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

1  Köszönet neki: Bakos M
Riso01, a Riso Ristorante & Terrace alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 23.

Kedves Vendégünk!

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat éttermünkben, és reméljük visszatérnek hozzánk!
Várjuk Önöket legközelebb is szeretettel!

Riso

Értékelés időpontja: 2017. december 22. mobiltelefonon

Amikor leültünk, azt fogalmaztam ki: olyan, mint ha hazaértünk volna!
De mért gondoltam ezt?
Biztos közre játszik a családias hangulat, egyből lelazultam a heti stresz után, amikor leültem az asztalhoz. Valamint a "stabil" és megszokott minőség és az is, hogy mindig van valami meglepetés az étlapon. Nem most voltam itt elösször és szeretek ide visszatérni!

1  Köszönet neki: fagyufa
Riso01, a Riso Ristorante & Terrace alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 6.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük értékelését, fontos a számunkra!
Örülünk, hogy jól érzik magunkat nálunk, és reméljük, hogy a későbbiekben sem fogunk csalódást okozni! Várjuk Önöket szeretettel!

A Riso étterem csapata

Értékelés időpontja: 2017. november 5. mobiltelefonon

Többször is jártunk már itt a férjemmel. A kiszolgálás , az ételek , a hangulat mindig elégedettséggel tölt el bennünket. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: GrandTour739018
Riso01, a Riso Ristorante & Terrace alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. november 28.

Kedves Noémi!

Nagyon köszönjük az értékelést!

A Riso csapata

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 11. mobiltelefonon

Mindig finom minden és a kiszolgálás is elsőosztályu.
Kedvenc helyünk!Mindegyik pizzat csak ajánlani tudom.Kacsacomb a köretével eszméletlen.Paradicsomleves is top.Rizsfagyit mindenkinek ki kell próbálnia.

1  Köszönet neki: AronH159
Riso01, a Riso Ristorante & Terrace alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. október 5.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük az értékelést, és az ajánlást! Nagyon örülünk, hogy ilyen véleményt írt, sokat jelent nekünk!

A Riso csapata

A következőt megtekintő utazók: Riso Ristorante & Terrace ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Riso Ristorante & Terrace? Ossza meg benyomásait!