“Nagymező utca”
Fozelekfalo Zrt. értékelése

Fozelekfalo Zrt.
Értékelés időpontja: 2017. május 23. mobiltelefonon

Szeretek ide betérni. Egyszerű hagyományos ízletes és jó ár érték arányú vendéglő. Próbáld ki bátran nem fogsz csalódni

Köszönet neki: FarkasElemerAlapito

Értékelés időpontja: 2017. március 27.

Tegnap (03.26.) sajnálatos módon az Árkádban a Főzelékfaló mellett döntöttem. Vettem egy tökfőzeléket, amire kértem feltétként sertéspörköltet. Kaptam is rá 1 kanálnyit. Ezért fizettem 1550 forintot, amit bevallom elég nehezen nyeltem le. Amikor megkérdeztem a kasszástól, hogy valóban 1000 Ft. egy kanál pörkölt, akkor minősíthetetlen stílusban reagált, közölte, hogy igen. Vendéglátásban dolgozom, náluk egy kétfogásos menü 1290 Ft a Liszt Ferenc téren, amit éttermi környezetben, udvarias kiszolgálás mellett tudnak elfogyasztani a vendégek. A másik, hogy a cégnek az e-mail címét csak úgy találtam meg, hogy a cégkivonatukat le kellett töltsem. Úgy látszik rájuk nem vonatkozik az adatszolgáltatási törvény, majd ezek után találtam egy citromail-es e-mail címet. Ezen már csak mosolyogtam...

Köszönet neki: Judit G
Értékelés időpontja: 2016. február 18.

Kissé drága, de finom és házias. Bő és friss választék. Az adag pont elég egy jó evéshez, de nem hatalmas. A kiszolgálók kedvesek és segítőkészek.

Köszönet neki: Szabin
Értékelés időpontja: 2017. június 27.
Google-fordítás

Köszönet neki: Lisa C
Értékelés időpontja: 2017. június 1. mobiltelefonon
Google-fordítás

1  Köszönet neki: Manna R

A következőt megtekintő utazók: Fozelekfalo Zrt. ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Fozelekfalo Zrt.? Ossza meg benyomásait!