Észrevettük, hogy nem támogatott böngészőt használ. Előfordulhat, hogy a TripAdvisor webhely nem jelenik meg megfelelően.
A következő böngészőket támogatjuk:
A legújabb értékelések. A legalacsonyabb árak. A tökéletes hely hotelkereséshez.

“Terrible, slow, we walked away...”
Ildikó konyhája értékelése

Ildikó konyhája
Konyha: Európai, Kelet-európai, Közép-európai, Magyar
Milyen alkalomra? Helyi konyha, Gyermekek, Gyermekbarát
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Ebéd, Ingyenes WiFi, Foglalások, Ülőhely, Alkoholos italok, Elvitel, Felszolgálószemélyzet
Környék: I. kerület/Buda
1 értékelés
“Terrible, slow, we walked away...”
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 26. mobiltelefonon

Szörnyű, kerülje aki tudja. A pincérnő lassú, nem szeret foglalkozni a vendégekkel, a pénztáros hölgy hamis információkkal lát el.
Miután helyet foglaltunk a galérián, 10 perc várakozás után a pincérhölgyet felkutattam ebben a csöppnyi étteremben, hogy szeretnénk rendelni a feleségemmel. Mire a válasza, hogy mi mit keresünk fent, mert nincs is hely (ebben igaza volt, mert 3 asztalból 2 foglalt volt, a harmadikon meg valakinek az elfogyasztott ebédje volt, amit nekünk kellett leszedni). Majd mikor felfogta a hölgy, hogy valóban van arra sansz, hogy van szabad hely, gúnyosan megjegyezte, hogy fent nem fogunk rendelni, mert ő nem jön föl étlappal, a rendelést csak lent lehet leadni (és a 21. században élünk, röhej nem?). A hab a tortán az eladó hölgy tudatlansága/füllentése volt, hogy fönt tudunk rendelni, természetesen gúnyos kacajok közepette tagadta az egészet.
Remélem más nem jár így pórul, mint mi, illetve nem is téved be oda.
SHAME

• Előbb az orosz nyelvűek
  • Előbb a spanyol nyelvűek
  • Bármely
Magyar nyelvűek előre

A következőt megtekintő utazók: Ildikó konyhája ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Ildikó konyhája? Ossza meg benyomásait!