“Budapest”

Ildikó konyhája
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Ebéd, Foglalások
Környék: I. kerület/Buda
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 16. mobiltelefonon

Nagyon jól éreztük magunkat, fantasztikus volt a kiszolgálás és az ételek is nagyon ízesek. Csak ajánlani tudom :)

Köszönet neki: Orsolya B
A legutóbbi értékelések erről: Ildikó konyhája
Tekintse meg a legfrissebb értékeléseket!

Értékelés időpontja: 2016. augusztus 26. mobiltelefonon

Szörnyű, kerülje aki tudja. A pincérnő lassú, nem szeret foglalkozni a vendégekkel, a pénztáros hölgy hamis információkkal lát el.
Miután helyet foglaltunk a galérián, 10 perc várakozás után a pincérhölgyet felkutattam ebben a csöppnyi étteremben, hogy szeretnénk rendelni a feleségemmel. Mire a válasza, hogy mi mit keresünk fent, mert nincs is hely (ebben igaza volt, mert 3 asztalból 2 foglalt volt, a harmadikon meg valakinek az elfogyasztott ebédje volt, amit nekünk kellett leszedni). Majd mikor felfogta a hölgy, hogy valóban van arra sansz, hogy van szabad hely, gúnyosan megjegyezte, hogy fent nem fogunk rendelni, mert ő nem jön föl étlappal, a rendelést csak lent lehet leadni (és a 21. században élünk, röhej nem?). A hab a tortán az eladó hölgy tudatlansága/füllentése volt, hogy fönt tudunk rendelni, természetesen gúnyos kacajok közepette tagadta az egészet.
Remélem más nem jár így pórul, mint mi, illetve nem is téved be oda.
SHAME

Köszönet neki: _eXTane
Értékelés időpontja: 3 héttel ezelőtt mobiltelefonon

1  Köszönet neki: e-rottier1307
Értékelés időpontja: 3 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Köszönet neki: Anna C

Köszönet neki: Ivan K

A következőt megtekintő utazók: Ildikó konyhája ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Ildikó konyhája? Ossza meg benyomásait!