“Etterem het vasarnapi ebed”
Pesti Disznó Bisztró értékelése

Milyen alkalomra? Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Késő éjszakai, Kültéri asztalok, Foglalások
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. március 11. mobiltelefonon

Nagyon kedves baratsagos kiszolgalas, az etterem hetre keszitett menusor bo es valtozatos, a kostolt etelek (pisztrang, kacsamell, mangalica porkolt) csodasak, az erdeigomba-kremleves egyenesen isteni, szinten pompas a creme brulee.
Rejtett koltsegek / szervizdij nelkul, kartyas fizetesi lehetoseggel, hangulatos kornyezetben.
Osszessegeben kivalo, nagyon koszonjuk!

Köszönet neki: k_rolyl2017

Értékelés időpontja: 2017. november 26. mobiltelefonon

Az ételek finomak. Kedves gyors a kiszolgálás, mégsem drága a hely. A borválaszék is jó! Hangulatos hely!

1  Köszönet neki: BBalintt
Értékelés időpontja: 2017. november 12. mobiltelefonon

Egy gyors ebédre ugrottunk be. A kiszolgálás perfekt! Oldalas (kedvencem) bár kicsit sülhetett volna még és nekem sótlanok voltak az ételek, de nagyon jó volt! A hagyma lekvár külön díjas! Hatalmas adagot kaptam megérte az árát. Párom hasa alja szalonnát evett, (megkóstoltam) az is nagyon ízlett! A berendezés is tetszett, legközelebbre borozást is tervezünk ;) Összességében ötös :)

1  Köszönet neki: SzilviaS196
Értékelés időpontja: 2017. november 6.

A leves teljesen átlagos volt, de a két második (avagy főfogás) kifogástalan! Én burgert ettem, a Kedvesem valami disznóságot, és nagyon ízlett nekünk. A személyzet rendkívül készséges, a hely pedig barátságos. Remélem, hamarosan visszatérünk!

1  Köszönet neki: GlobeTrotting714641
Értékelés időpontja: 2017. november 5. mobiltelefonon

Hangulatos csendes hely, ahol biztosított a privát szféra. A kiszolgálás minősége megfelelő, a borkínálat is rendbe van.Az étlap kínálata változatos, igaz a vegákra, vagy a csak halevőkre nem gondoltak. Ami jó hír, bizonyos ételek nagyon nagy szeretettel készülnek, a malac hasaalja olyan sós volt, viszont annyira finom, hogy nem bírtam otthagyni! Meglepett, amikor meghívtak minket a desszertre, annyira ritkán kínálnak fel bármit ellensúlyozásként, köszönet a crem bruleekért!

2  Köszönet neki: fagyufa

A következőt megtekintő utazók: Pesti Disznó Bisztró ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Pesti Disznó Bisztró? Ossza meg benyomásait!