“Jó illat”

Molnár's Kürtőskalács
1. helyezett 57 Pékség közül Budapesten
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli
Értékelés időpontja: 2017. október 7.

Isteni kiszolgálás.... Nagyon jó élmény, minden nap.
Ínycsiklandó ízek és természetesnek tűnő alapanyagok.
I can recommend to everybody.

1  Köszönet neki: Peter N

Értékelés időpontja: 2017. február 16. mobiltelefonon

A legjobb kürtös a varosban! Az egyedüli gond vele hogy picit varni kell! De végülis megéri mert igy biztosan frisset kap az ember. Vegigkostoltam mar mindet es azt kell hogy mondjam nem volt olyan ami nem tetszett

A látogatás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: boldiattila
Értékelés időpontja: 2017. február 12. mobiltelefonon

Sokan mentünk és így az összeset meg tudtuk kóstolni. Nem vagyok oda a mákért, de még az is eszméletlenül finom volt. A mandulás és a fahéjas a legistenibb mind közül! Nem drágább, mint a karácsonyi vásárokon, de ezerszer finomabb.

A látogatás dátuma: 2017. február
1  Köszönet neki: AlexaD235
Értékelés időpontja: 2016. december 17.

Nagyon finom, messze a legjobb. Itt érdemes enni, nem az adventi vásárban, a Vörösmartyn. Ajánlom mindenkinek!

A látogatás dátuma: 2016. december
Köszönet neki: Eszter S
Értékelés időpontja: 2016. október 29. mobiltelefonon

Udvarias,gyors,kiszolgálás kedves szeméjzet ne hagyd ki.
A kürtöskalács nagyon finom
Ajánlom mindenkinek

A látogatás dátuma: 2016. október
Köszönet neki: János G

A következőt megtekintő utazók: Molnár's Kürtőskalács ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Molnár's Kürtőskalács? Ossza meg benyomásait!