“Budapest”

Molnár's Kürtőskalács
1. helyezett 57 Pékség közül Budapesten
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli
Értékelés időpontja: 2018. július 9. mobiltelefonon

Eletem egyik legfinomabb kűrtös kalácsát ettem itt ,egy gyonyörű uj helyen ahol a kiszolgálas kedves es gyors is volt .Best

A látogatás dátuma: 2018. július
1  Köszönet neki: ZsoltB526

Értékelés időpontja: 2018. február 9.

Egy olyan hely a Ferenciek tere közvetlen közelébe, ahova bármikor be tudsz ugrani,ha szeretnél egy hagyományos kürtöskalácsot. Az árazása korrekt 990 Ft egy, mi kókuszos csokisat ettünk 2-en, elég volt, de azért egyedül is bárki meg tudja enni :D. A hely maga belülről elég kicsi, érdemes lehet elvitelre kérni, ha nincsen nagyon hideg kint.

2  Köszönet neki: towntravelteam
Értékelés időpontja: 2017. november 12.

Finom kávé, kedves személyzet és jó árak, a kürtőskalács pedig egyszerűen tökéletes. A külföldi barátaimat mindig ide viszem, hogy a legjobbat kóstolhassák meg :)

Köszönet neki: Csilla H
Értékelés időpontja: 2017. október 7.

Isteni kiszolgálás.... Nagyon jó élmény, minden nap.
Ínycsiklandó ízek és természetesnek tűnő alapanyagok.
I can recommend to everybody.

1  Köszönet neki: Peter N
Értékelés időpontja: 2017. február 16. mobiltelefonon

A legjobb kürtös a varosban! Az egyedüli gond vele hogy picit varni kell! De végülis megéri mert igy biztosan frisset kap az ember. Vegigkostoltam mar mindet es azt kell hogy mondjam nem volt olyan ami nem tetszett

A látogatás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: boldiattila

A következőt megtekintő utazók: Molnár's Kürtőskalács ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Molnár's Kürtőskalács? Ossza meg benyomásait!