“Ok”

Molnár's Kürtőskalács
1. helyezett 57 Pékség közül Budapesten
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli
Értékelés időpontja: 2018. október 9.

A vaci utcaban volt dolgom, amikor megcsapott a finom kurtoskalacs illat. Ugyan korabban mar jartam itt, de pozitivan nyugtaztam, hogy bovult a hely, mar nem kell szukosen varni amig elkeszul a friss kalacs. Szuper.

A látogatás dátuma: 2018. október
Köszönet neki: lilahortenzia

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 20.

Orulok hogy vegre ravettek magukat a bovulesre, es nem egy zsufolt egerlyukba kell beszenvedni magunkat tobbet.
Nagyon finom a kurtoskalacs, a kave szinten. Igazi kozkedvelt hely a vaci utcaban.

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: 338humo
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 3. mobiltelefonon

Nagyon finom kalácsot ettünk, a latte isteni volt!
Két negatívumot tudok felsorolni: sok a külföldi - de hol nem?, illetve a kinti leülős rész picit igénytelen.

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: CsillagS4
Értékelés időpontja: 2018. július 9. mobiltelefonon

Eletem egyik legfinomabb kűrtös kalácsát ettem itt ,egy gyonyörű uj helyen ahol a kiszolgálas kedves es gyors is volt .Best

A látogatás dátuma: 2018. július
1  Köszönet neki: ZsoltB526
Értékelés időpontja: 2018. február 9.

Egy olyan hely a Ferenciek tere közvetlen közelébe, ahova bármikor be tudsz ugrani,ha szeretnél egy hagyományos kürtöskalácsot. Az árazása korrekt 990 Ft egy, mi kókuszos csokisat ettünk 2-en, elég volt, de azért egyedül is bárki meg tudja enni :D. A hely maga belülről elég kicsi, érdemes lehet elvitelre kérni, ha nincsen nagyon hideg kint.

2  Köszönet neki: towntravelteam

A következőt megtekintő utazók: Molnár's Kürtőskalács ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Molnár's Kürtőskalács? Ossza meg benyomásait!