“Személyzet-vendég arány lehetne jobb!”
Széphalom Vendéglő értékelése

Széphalom Vendéglő
Milyen alkalomra? Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Kültéri asztalok
Értékelés időpontja: 2018. május 22. mobiltelefonon

Háromfős ebéd. Hortobágyi palacsinta, Kazinczy kedvence, borjulab rántva, vörösboros szarvas. A palacsinta nekem kicsit túl karakteres, a tészta nem egészen friss. A főételek kiválóak, mindből maradt hazavinni. Sajnos a desszertet nem győztük kivárni, így elmaradt.
Meglepetés volt a pünkösd hétfői cigányzenekar, tőlünk elmaradhatott volna, de nem voltak túl hangosak, és tolakodóak.

1  Köszönet neki: Hapu46

Értékelés időpontja: 2018. február 4.

A címben foglalt ok miatt tértünk be ma délben a kedvenc hidegkúti étteremünkbe, Nellikéhez. Rengetegen voltak, minden asztalnál ültek. Isteni volt a hallé, remek volt a roston sűlt halfilé és a hozzá feltálalt un. Laci-Sali.Ez egy igazi kimélő vegyes saláta, agyar alapanyagokból, remek izesíéssel, nagyon segítette a diétám érvényesűlését. A kávé isteni volt. Jó napot csinált nekünk újra Nellike.

1  Köszönet neki: grenyi
Értékelés időpontja: 2017. október 25.

4 gyerekkel tértünk be egy kirándulás után. Családi vállalkozásnak tűnő hely, kissé hangulattalan csempe burkolattal. Az első csalódás a házi limonádé volt borsos áron, ami olyan volt mint egy konzervnarancslé, se nem édes, se nem citromos, igazi mű ízű lötty, amikor kérdeztem miből van a hölgy mondta , hogy 100%-os narancsléből van és citromból, hát ez egy felvizezett legrosszabb minőségű narancslé lehetett. A házi szörpről, amit a gyekekek kértek azt gondolná az ember, h valódi gyümölcs sűrítmény, főleg az ára alapján, ami szintén egy vízszínű lötty volt ehelyett. Amikor szóltam h legyen szíves tenni még egy kis szörpöt mert vízízű, kihozta a bolti szörpösüveget és töltött bele még. A húsleves egész finom volt, a gombaleves viszont nagyon sós, talán egy kis tejföllel lehetett volna javítani rajta. Az ubisali olyan édes volt, h szinte nem lehetett megenni, mintha cukorszirupban fürdött volna. A steak felül szenes belül véres volt, a színes rizsnek feltüntetett rizs helyett, melyről mertem remélni, hogy vadrizst esetleg barnarízst tartalmaz, egyszerűen egy menza jellegű fehérrizst kaptam, melybe bele volt keverve pár kocka piros paprika, melytől édes íze lett.
Mondtam a gyerekeknek, h szuflét nem szabad ilyen helyen kérni, így egy palit kaptak a gyerekek...a lottó ötösöm így jönne be, hogy a Nutellás palacsintában vmi silány minőségű mogyorókrém volt és nem Nutella! Miért nem írják, h mogyorókrémes, a Nutella az egy márkanév és minden más csokikrém a közelében sincs!
Alig vártam, hogy kimenjünk, annyit fizettünk, amennyit máshol igen finom és bőséges fogások mellett....hát ha ez Hűvösvölgy legjobb étterme legközelebb inkább csinálok szendvicseket!!!!

Köszönet neki: csirki48
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 6. mobiltelefonon

25 éve előfordulunk itt, régebben sűrűbben. Az étlap változatos, az adagok korrektek. Erőleves tojással, Kazinczy kedvence (makaróni helyett krokettel, de kár volt!) borjúláb rántva, havi ajánlat hal.
Italokkal gondom volt, Campari elfogyott, a választék nem fedi szokásainkat, ennek ellenére egész jó rosét kaptunk. (Molnár rosé)
A kiszolgálás figyelmes, korrekt.
A kerthelység még éppen elviselhető volt, aznap kezdődött a kánikula.

1  Köszönet neki: Hapu46
Értékelés időpontja: 2017. június 24. mobiltelefonon

Nagyon szeretünk idejárni, finomak az ételek,jó a kiszolgálás, mindig minden speciális kérést is teljesítenek, a kicsi gyerekeknek is örülnek!!!Ár és érték aránya nagyon megfelelő! Juhturós sztrapacska, halászlé, Széphalom húsleves a kedvenceim!

Köszönet neki: grenyi

A következőt megtekintő utazók: Széphalom Vendéglő ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Széphalom Vendéglő? Ossza meg benyomásait!