“Maradhat az ajándék desszert, köszönöm, többet nem...”
Pizza King értékelése

Pizza King
Konyha: Olasz
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Házhoz szállítás
Környék: Erzsébetváros
Leírás: Itt az új Pizza King Premium by Italy, az Akácfa utcában! Várunk szeretettel!
Értékelés időpontja: 2018. február 26.

A munkahelyemre rendeltem levest és rántott sajtot. A futár késett, kb 80 percet vártam. Telefonon érdeklődtem, a "pár perc múlva érkezik" nem volt igaz. De a diszpécser rögzítette az ajándék desszertet elmondása szerint. A sajtleves nagyon rossz volt, a rántott sajt papírvékony, a krumpli hideg. A futár elég udvariatlan volt. Köszönöm, de a következő rendelés elmarad örökre, az ajándék desszertet fogyassák el munka után az ott dolgozók.

4  Köszönet neki: sitamit4

Értékelés időpontja: 2018. február 21. mobiltelefonon

Általában házhoz rendeltünk. Néha nem azt kaptuk, amit rendeltünk, de ilyenkor kárpótoltak. A pizzák viszont finomak, és minden rendelés után ajándék hasmenést kapsz. 5/5

3  Köszönet neki: gyulavirag
Értékelés időpontja: 2018. január 18. mobiltelefonon

Borzalmas. Ehetetlen.
Ha ez nem lenne elég, a feltétek fele hiányzik a külön rendelt üdítő desszert soha nem érkezik meg a pizza a legrosszabb amit valaha ettem.
Színvonaltalan, és még meg is lopják az embert.

3  Köszönet neki: LillaJ27
Értékelés időpontja: 2017. december 23.

Senkinek nem ajánlom. Pláne rendelésre. SOHA nem jönnek ki időben (39 percet írnak, ez elég gyakran 1,5-2 óra, de volt már olyan, hogy MÁSNAP ESTE hozták ki), hideg pizzát hoznak, a jésés utáni desszert sosincs meg, összekeverik a rendelést, a csomagos rendeléseik ajándékait (amiket a saját weboldalukon hirdetnek) sosem hozzák ki, még akkor sem, ha az éppen egy másik pizza. Nem, kerüljétek, mint a tüzet. Egy sarki kebabostól több szolgáltatást kaptok.

2  Köszönet neki: AndrewB8822
Értékelés időpontja: 2017. október 23.

Nem elég, hogy a rendeléssel rendszeresen késnek, de a büdös életben SENKIT nem lehet elérni ebben az esetben sem telefonon sem FB-n SEHOL SEM! Én spec. a rendelésemet sem kaptam meg és még a pénzem is benyelték (egyelőre). Hogy a jóbüdös életbe működhetnek még??????

7  Köszönet neki: ZoltanK285

A következőt megtekintő utazók: Pizza King ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Pizza King? Ossza meg benyomásait!