“Kíváló étterem!”
Due Fratelli értékelése

Due Fratelli
Konyha: Olasz
Értékelés időpontja: 2018. március 8.

A pizza és lasagne isteni finom volt! A kiszolgálás kedves, gyors, semmi kivetnivalót nem tudok mondani, csak ajánlani tudom a helyet! Egészen biztosan megyünk ide máskor is!

Köszönet neki: Andrea R

Értékelés időpontja: 2018. január 17. mobiltelefonon

Nagyon finomakat főznek, kiválló kiszolgálásal. Nagyon hangulatos az utcai kiülő és szerencsére nincs sok túrista.

Köszönet neki: farkasbenedek
Értékelés időpontja: 2017. november 2. mobiltelefonon

Kedves kiszolgálás, hangulatos hely és minőségi igazán olasz kaják! Bárkinek csak ajánlani tudom a helyet!

Köszönet neki: KissP17
Értékelés időpontja: 2017. október 19. mobiltelefonon

Ilyen isteni pizzákat Nápolyban lehet enni. A tésztája, a paradicsomszósz, a feltétek mind első osztályúak. Én a tonhalasat kóstoltam, ami fenséges volt! Egy baráti vacsora vagy egy romantikus este egyaránt elképzelhető itt.

Köszönet neki: horv_thz561
Értékelés időpontja: 2017. október 2. mobiltelefonon

Kicsi hely nagyon finom pizzakkal. Margheritat erdemes megkostolni, mint minden pizzeriazo etalon termeket. Mivel keves asztal van a kis pincehelyisegben, erdemes elore foglalni asztalt, es elorendelve mar teritett asztal var.

Köszönet neki: CsabaD61

A következőt megtekintő utazók: Due Fratelli ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Due Fratelli? Ossza meg benyomásait!