4 796 találat
1 117
3 332
1 117
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 21. mobiltelefonon

Nagyon szép szálloda, elégedettek voltunk, de sajnos meg kell említenem két negatívumot. Az első rögtön a megérkezéskor fogadott. A melletünk lévő check-in pultban két recepciós azt tárgyalta éppen hangosan, hogy valamelyik vendégnek mi a panasza, mindenzt rosszallóan és fennhangon olyan szavakat használva amiket itt inkább le sem írnék. (Nagyon kellemetlen volt még hallgatni is) Nyilván nem rólunk volt szó, de ezekszerint ha nekünk lenne panaszunk azt is a recepción a többi vendég hallatára tárgyalnák ki. Egyébként volt is, és itt rá is térek a második problémára. Az egész szálloda és a szoba is tiszta volt... viszont a fürdőszobában PENÉSZfolt és a kád melletti márványon elég vastag szemmel látható vízkő éktelenkedett. A penészfolt miatt szóltunk is. El is tűntették azonnal, igaz nem maradéktalanul. A vízkövet később fedeztük fel. Azt gondolom egy öt csillagos szálloda (és egyébkent semmilyen szálloda) nem engedheti meg magának ezt. Ezzel szemben viszont elégedettek voltunk, főleg az Executive Lounge-al ami összehasonlítva más Hilton-os lounge-okkal is megállja a helyét.

Ott-tartózkodás: 2017. augusztus
Köszönet neki: ivancsicsandras
GMHILTONBP, a Hilton Budapest alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. augusztus 22.

Tisztelt András I,

Mindenekelőtt szeretném megköszönni, hogy a Hilton Budapest szállodát választották; és hálás vagyok, amiért megosztotta velünk építő szándékú tapasztalatait.

Örülök, hogy a szolgáltatásaink nagy részével elégedettek volt, ugyanakkor, sajnálattal értesültem észrevételeiről.

Tájékoztattam vezetőinket visszajelzéséről. Ezúton szeretném Önt biztosítani arról, hogy megtesszük a szükséges lépéseket azért, hogy hasonló eset a jövőben ne fordulhasson elő. Őszintén remélem, hogy ad egy második esélyt hotelünknek; mi mindent el fogunk követni, hogy a lehető legjobban érezze magát nálunk. Ha szeretne szállást foglalni, kérem vegye fel a kapcsolatot Front Office Manager-ünkkel, a laszlo.csakvary@hilton.com e-mail címen.

Reméljük, hogy hamarosan újra üdvözölhetjük Önt a Hilton Budapest szállodában!

Tisztelettel:

General Manager

Értékelés időpontja: 2017. június 29.

Fantasztikus környezet, nagyon barátságos hely, kitűnő konyha. Minden nagyon tiszta. Kiváló panoráma egész Budapestre..A személyzet segítőkész. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki Budapestre látogat!

• Ott-tartózkodás: 2017. május, utazás jellege: egyszemélyes
Köszönet neki: ZoltanR59
GMHILTONBP, a Hilton Budapest alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. június 30.

Kedves ZoltanR59!

A Hilton Budapest személyzete nevében köszönöm szépen, hogy szállodánkat választották és, hogy megosztották pozitív véleményüket a Tripadvisor weboldalán.
Nagyon örülünk, hogy kitűnően érezték magukat szálldoánkban és reméljük, hogy hamarosan visszatérnek hozzánk.

Szívélyes üdvözlettel:

General Manager

Értékelés időpontja: 2017. február 15.

Budapest egyik legcsodásabb panorámáját és reggeli kínálatát felvonultató szálloda.Kedves, vendégközpontú személyzet.Sajnos a nem felújított részben volt a szállás, ami számomra jóindulattal három csillagot ér. A szoba, a folyosó semmilyen érzékszervem számára nem volt imponáló. Kívánom, hogy a hotel minden szöglete a Hilton márkához kapcsolódó fényben csillogjon újra.

Szobákra vonatkozó tipp: Mindenképpen a már felújított részt válasszák!
  • Ott-tartózkodás: 2016. december, utazás jellege: üzleti
Köszönet neki: Nauszika
GMHILTONBP, a Hilton Budapest alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. március 3.

Kedves Nauszika!

Örülök, hogy nemrégiben vendégül láthattuk szállodánkban és köszönöm, hogy megosztotta velünk véleményét.

Örömmel tölt el bennünket, hogy a gyönyörű kilátás és pomás reggeli kínálat emlékezetes maradt számára. Minden erőnkkel azon fáradozunk, hogy a felújítás hamarosan véget érjen, és valamennyi szobánk megújulva, megszépülve várja a vendégeket. Jövő év májusára már valamennyi szobánk és közösségi terünk megújult külsővel várja új és visszatérő vendégeinket.

Még egyszer köszönöm a visszajelzését és bízom benne, hogy hamarosan újra üdvözölhetjük Önt a Hilton Budapest szállodában.

Tisztelettel:

Szállodaigazgató

Értékelés időpontja: 2016. július 23.

A recepción a fogadtatás tökéletes, segítőkészek és udvariasak. Sajnos aki gépjárművel érkezik nem ezt tapasztalja meg elsőnek. A garázsmester, mogorva stílusa nem illik egy ilyen helyhez. Távozáskor a hatás ugyanaz....

• Ott-tartózkodás: 2016. július, utazás jellege: üzleti
2  Köszönet neki: 75BSG
GMHILTONBP, a Hilton Budapest alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. augusztus 30.

Tisztelt vendégünk,

köszönöm szépen, hogy igénybe vette a szolgáltatásainkat és, hogy tapasztalatait megosztotta.

Örülök, hogy munkatársaim többségét segítőkésznek találta. Sajnálom, hogy a garázsban rossz élményeket szerzett. Észrevételeit megbeszéltem a munkatársaimmal aminek eredményeképpen bízom benne, hogy hasonló eset nem fog a jövőben előfordulni.

Üdvözlettel,
Árvai Zoltán

Értékelés időpontja: 2016. február 23.

Egy hétvégét töltöttünk itt pár napja. Nagyon szépen és kitűnő ízléssel berendezett szálloda, udvarias, nem tolakodó személyzettel. Jól éreztük magunkat. A vacsora finom volt, de semmi extra, a reggeli nekem nagyon tetszett, bár nem volt pezsgő - azért valahogy túléltem:) A szobánkból a kilátás lenyűgöző volt.Szívesen visszamennénk még egyszer jobban megismerni a környéket, mert nagyon feszített programunk volt sajnos, és sok minden elmaradt.

• Ott-tartózkodás: 2016. február, utazás jellege: üzleti
Köszönet neki: 07Ferenc
GMHILTONBP, a Hilton Budapest alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. február 24.

Kedves Vendégünk!

Örömmel olvastam szívélyes visszajelzését a nálunk töltött kellemes hétvégéről.
Szívből örülök, hogy jól érezték magukat szállodánkban és tervezik, hogy visszatérnének hozzánk.
Kérem Önöket keressék Guest Relations Csapatunkat, vagy Szobafoglalásunkat a legjobb ajánlatért. Munkatársaimmal mindent elkövetünk, hogy következő élményünk még felejthetetlenebb legyen!

Remélem hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!

Üdvözlettel: