1 371 találat
Értékelés időpontja: 2018. január 16.

Teljesen meg voltam elégedve mindennel, de egyetlen dolog zavart, amin talán érdemes lenne valamilyen módon változtatni, mégpedig a fűtésen.

Annyira meleg volt éjszaka, hogy többször felébredtem.
A reggeli nagyon jól nézett kis, és finom, bőséges volt minden, főleg a kávé volt nagyon finom!

Köszönet neki: Andrea P
Értékelés időpontja: 2018. január 15.

Teljesen hajas volt a párnahuzat ami megpecsételte az ott eltöltött éjszakát. Elhelyezkedés kitűnő, emiatt máskor is megszálltunk volna. Jó tömegközlekedési kapcsolat. 10 emeleten voltunk szép a kilátás. Udvarias személyzet.

Köszönet neki: 851beatak
Értékelés időpontja: 2018. január 8.

Kedvesen fogadtak, a szoba minden igényemet kielégítette....nem a szálloda hibája, de a vendégek egy része késő este hangoskodtak a folyosón
Kétszer vettem igénybe szállodájukat, mindkétszer megszólalt a tűzriasztó. Első alkalommal a recepción kérdeztem az okot, kielégítő választ kaptam...összességében elégedett vagyok

Köszönet neki: lajosne
Értékelés időpontja: 2018. január 4.

Családi rendezvény apropójából töltöttünk egy éjszakát a hotelben. A szoba kényelmes volt, talán a fűtés volt túl intenzív, és sajnos, nem lehetett mérsékelni. Ezen kívül mindennel meg voltunk elégedve. A tisztaság példamutató, a recepción nagyon udvariasak az alkalmazottak. A reggeli bőséges és kiváló. Egy zavaró körülmény volt: egy vendég ostobasága miatt tűzriadóban volt részünk, de ezt is kiválóan kommunikálta a személyzet.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. december
Köszönet neki: KatalinL89
Értékelés időpontja: 2017. december 22.

A kilátás csodás,a kiszolgálás gyors,az ágy szuper,a fürdő szép,a szoba bútorai régiek,és tévéje.Lehetne újabb is......Az expresszó kávé majdnem 600 ft. azt sokallom,és a liftre volt mikor kb 10 percet kellett várnunk,mert annyian voltak,hogy csak le-fel ment csak meg nem állt,ha még is akkor tele volt.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. december
Köszönet neki: A6544KKevah