1 823 találat
1 346
1 346
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 23.

Minden nagyon szép és jó volt. A hotel elhelyezkedése tökéletes, a személyzet kedves és szolgálatkész.. A reggeli változatos és nagyon sokféle lehetőséget biztosít mindenféle ízlés számára. A szoba tisztasága és felszereltsége is nagyon jó.

• Ott-tartózkodás: 2017. augusztus, utazás jellege: családi
Köszönet neki: imre_kocsis56
Zoltan_Palmai_Jr., a Boutique Hotel Victoria Budapest alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. augusztus 29.

Kedves imre_kocsis56!

Köszönjük szépen, hogy szállodánkat választotta! Örömmel olvassuk, hogy a nálunk töltött idő alatt szolgáltatásainkkal, személyzetünkkel és elhelyezkedésünkkel egyaránt meg volt elégedve. Nagyra értékeljük, hogy bizalmával már hosszú ideje megtiszteli szállodánkat és reméljük, hamarosan újra vendégül láthatjuk Önt!
Üdvözlettel,

Értékelés időpontja: 2017. április 23.

Amikor megérkeztem a hotelbe már az első lépésem után találkoztam a rendkívül kedves és segítőkész személyzettel. Felmentem a szobába, kinyitottam az ajtót és lélegzetelállító látvány tárult elém.Óriási üvegablakokon keresztül csodáltam a lábam alatt elterülő gyönyörű budapesti látképet, többek között a Parlamentet és a Lánc-hidat.
Mad elindulatam egy kis városnézésre, körülbelül 3 perc után a város szívében találtam magam.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Szobákra vonatkozó tipp: Teljesen mindegy milyen szobát választ. A kilátás ígyis-úgyis gyönyörű lesz!
  • Ott-tartózkodás: 2016. december, utazás jellege: páros
1  Köszönet neki: kerteszlilk0
Zoltan_Palmai_Jr., a Boutique Hotel Victoria Budapest alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. május 2.

Kedves kerteszlilk0!

Köszönjük szépen a kedves szavait. Megtiszteltetéssel tölt el bennünket, hogy még hosszú idő után is megosztotta velünk és a többi utazóval pozitív tapasztalatait és örülünk, hogy a szálloda elhelyezkedése, a szobából a Dunára táruló panoráma, valamint személyzetünk kedvessége és segítőkészsége egyaránt hozzájárultak a kellemes időtöltéshez. Köszönjük, hogy a Boutique Hotel Victoriát választotta és bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégként üdvözölhetjük!
Üdvözlettel,

Értékelés időpontja: 2017. január 29.

Mindennel elégedettek voltunk maximálisan, pazar kilátás, tiszta helységek és kényelmes ágy. A szoba ára is teljesen elfogadható volt. Ha valami apróság lenne ami kicsit negativ lehet az talán a parkolás.

• Ott-tartózkodás: 2017. január, utazás jellege: páros
1  Köszönet neki: 44nagyadam
Zoltan_Palmai_Jr., a Boutique Hotel Victoria Budapest alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. február 3.

Kedves 44nagyadam,

Nagyon szépen köszönjük a kedves visszajelzést! Örömmel olvasom, hogy jól érezték magukat és szolgáltatásaink színvonala megfelelt elvárásaiknak. Mivel belvárosi szálloda vagyunk, nincs ingyenes parkolásra lehetőség a környékünkön, de a garázsunkban vagy a mellettünk lévő szálloda mélygarázsában mindig sikerül megoldani vendégeinknek a parkolást. Bízom benne, hogy következő budapesti útjuk során is lesz lehetőségünk újra vendégeink között üdvözölni Önöket!

Értékelés időpontja: 2017. január 26.

1 ejszakat tartozkodtunk a hotelben, a harmadikon kaptunk szobat. A kilatas gyonyoru a hatalmas ablakokon keresztul. Az agy nagyon kenyelmes volt, jol aludtunk. 2 kulon paplan van, amit mi egyaltalan nem bantunk, de biztosan van, akinek ez annyira nem tetszik. A reggeli kellemes volt es a szemelyzet segitokesz. Kulon koszonjuk a segitseget a penzvaltasban a parkoloautomatahoz.

• Ott-tartózkodás: 2017. január, utazás jellege: páros
Köszönet neki: OrsolyaV23
Zoltan_Palmai_Jr., a Boutique Hotel Victoria Budapest alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. január 30.

Kedves Orsolya V,

Mindig örömmel tölt el bennünket, ha recepciónkon magyar vendéget köszönthetünk. Tudjuk, hogy a parkolás Budapesten sokszor nem egyszerű, de örülünk hogy ez ügyben is segítségére lehettünk. Köszönjük hogy időt szánt szállodánk értékelésére!
Őszinte üdvözlettel:

Értékelés időpontja: 2016. november 30.

Remek elhelyezkedès, figyelmes kedves udvarias szemèlyzet, csodálatos szoba, egyedül a happy hours -as italkedvezmènyt felejtettèk el, de maximálisan elègedettek voltunk ès bàtran ajànljuk tovàbb a szàllodát! Kedves a tee time kezdemènyezésük ès a szobàkban az ingyenes tea es kàvèfőzèsi lehetősèg!

• Ott-tartózkodás: 2016. november, utazás jellege: páros
1  Köszönet neki: 774laszlo
Zoltan_Palmai_Jr., a Boutique Hotel Victoria Budapest alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. december 9.

Kedves 774laszlo!

Köszönjük szépen a megtisztelő visszajelzését. Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk és hogy tovább fognak bennünket ajánlani!
Kellemes Ünnepeket kívánunk!