Észrevettük, hogy nem támogatott böngészőt használ. Előfordulhat, hogy a TripAdvisor webhely nem jelenik meg megfelelően.
A következő böngészőket támogatjuk:
A legújabb értékelések. A legalacsonyabb árak. A tökéletes hely hotelkereséshez.

“Nagyon szép!”

A legjobb árak erre az időszakra:
Bejelentkezés yyyy.mm.dd. Kijelentkezés yyyy.mm.dd.
Az árak 1 szobára, 2 felnőttre vonatkoznak.
Árak megtekintése
Hasonlítsa össze a legnépszerűbb utazási oldalak legkedvezőbb árait.
és 8 további hely!
108 értékelés
12 hotelről írt értékelés
common_n_hotel_reviews_1bd8 12 pozitív szavazat
“Nagyon szép!”
5 az 5 buborékból Értékelés időpontja: 2016. szeptember 19.

Egy szépségversenyen voltunk itt! Gyönyörű hely, nagyon elégedettek voltunk mindennel! Remélem máskor is eljutunk ide! Nagyon jó a megközeÍthetősége ,nagyon központi helyen van! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

• Tartózkodás dátuma: 2016 márciusában, üzleti ügyben utazott
Hasznos?
2 Köszönet neki: HeavenInStyle
Zoltan K, a Hotel Nemzeti Budapest - MGallery by Sofitel alkalmazásában álló Rooms Division Manager válaszolt erre az értékelésre., 2016. október 4.
Kedves "HeavenInStyle"!

Nagyon hálásak vagyunk a kedves szavakért, és, hogy megosztotta a Hotel Nemzetiben szerzett tapasztalatait! Örömmel olvastam, hogy mennyire jól érezték magukat és mindent könnyen elértek a szállodából. Bízom benne, hogy hamarosan ismét lesz lehetőségünk találkozni!

Üdvözlettel,

1 707 értékelés a közösségünkből

1 259
Értékelések kategóriánként
Összefoglaló
    5 az 5 buborékból
    5 az 5 buborékból
Dátum | Osztályozás
  • Előbb a hagyományos kínai nyelvűek
  • Előbb a dán nyelvűek
Magyar nyelvűek előre
Budapest, Magyarország
1 értékelés
common_n_hotel_reviews_1bd8 9 pozitív szavazat
5 az 5 buborékból Értékelés időpontja: 2015. április 9.

A Budapest Gazdasági Főiskola KVIK karára járok és turizmus-vendéglátás szakos vagyok. Kötelező projektunk a 2. félévben egy szálloda meglátogatása volt, melynek során beszélgetnünk kellett a különböző részlegek vezetőivel. A tanárunk ezt a budapesti szállodát ajánlotta a figyelmünkbe, de a a szűkös határidő miatt reménytelen gondolatok közepette írtam e-mailt a hotel - egyébként csodásan kivitelezett és naprakész - honlapján. Még aznap délután, csupán pár óra elteltével olyan válaszlevelet kaptam, amin keresztül Antal Alexandra később személyesen is megtapasztalt kedvessége valósággal átsugárzott. Másfél héttel később a megbeszélt időpontban ott voltunk a szállodában. Egy pillanatig sem várakoztattak minket, az említett hölgy már várt ránk, úgy kezeltek, mintha mi is a szálló vendégei lennénk. A szálloda elképesztően gyönyörű, a klasszikus stílusa tökéletesen kiegészül a modern berendezési tárgyakkal, de ezt szinte említenem is felesleges, hisz erről bárki meggyőződhet, aki csak elsétál előtte és beles az üvegfalon keresztül. Mi azzal a gondolattal érkeztünk ide, hogy úgysem lesz nagyon idejük ránk, legfeljebb, ha egy-két emberrel tudunk pár percig beszélni...mondanom se kell, nem így lett. :) Másfél órát töltöttünk ott, azalatt többféle szobát is megtekinthettünk, meghallgathattuk a Nemzeti Szálló lebilincselő történetét, és nemhogy egy-két vezetővel, hanem rögtön néggyel is volt lehetőségünk találkozni, akik - bár biztos vagyok benne, hogy akadt volna egyéb teendőjük is - rendkívüli részletességgel beavattak minket az általuk ellátott munkakör rejtelmeibe, nem sajnálva ránk az időt. Következésképpen, aki ebbe a szállodába látogat, kifogástalan szolgáltatásokra, rendkívül kedves és hozzáértő személyzetre számíthat, úgyhogy bárkinek jó szívvel tudom ajánlani. És természetesen ne feledkezzünk el Igorról, aki a hölgyek elmondása alapján a vendégek kedvence udvarias és mindig mosolygós természete miatt. Meg kell adni, az én szívembe is belopta magát, főleg a mai nap után. :) Vissza kellett térnünk a szállodához, hogy a projektünkhöz egy közös képet csináljunk. Időpontot nem egyeztettem a szállodával (utolsó pillanatban tudtunk egy mind a négyünk számára megfelelő időpontot egyeztetni), de úgy gondoltuk, hogy majd kettesével lefotózkodunk a hotel előtt. Igor valószínűleg észrevett bennünket bentről, hisz kis időn belül megjelent az utcán, és azonmód felajánlotta a segítségét. Emlékezett ránk a múltkoráról (ez különösképpen jóleső érzéssel töltött el minket), és beinvitált, hogy bárhol szívesen készít rólunk képet, legyen az a recepció, az étterem, stb. :) Nagyon szépen köszönünk minket!

• Tartózkodás dátuma: 2015 márciusában, ismerősökkel utazott
Hasznos?
9 Köszönet neki: Fruzsina94
Zoltan K, a Hotel Nemzeti Budapest - MGallery by Sofitel alkalmazásában álló Front Office Manager válaszolt erre az értékelésre., 2015. április 20.
Kedves Fruzsina,

MInd magam, mind kollégáim nevében nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat! Nagy örömömre szolgál, hogy ilyen pozitív tapasztalatokat szerzett szállondánkkal kapcsolatban. Megígérem, hogy Igornak és Alexandrának is továbbítom a visszajelzését. Remélem, hogy a jövőben vendégként vagy akár munkatársként is köszönthetem Önt a Hotel Nemzetiben!

Üdvözlettel,
További Önnek javasolt hotelek...
Az utazók ezeket a(z) Budapest területén lévő hoteleket is megtekintették.
Prestige Hotel Budapest
Hotel Parlament
6/342. itt: Budapest
4.5 az 5 buborékból 2 109 értékelés
Árak megtekintése

Járt már itt: Hotel Nemzeti Budapest - MGallery by Sofitel? Ossza meg benyomásait!

További információk erről: Hotel Nemzeti Budapest - MGallery by Sofitel

Vendéglátóhely: Hotel Nemzeti Budapest - MGallery by Sofitel
Cím: Jozsef körút 4., Budapest 1088, Magyarország
Hely: Magyarország > Közép-Magyarország > Budapest
Szolgáltatások:
Bár/társalgó Üzleti szolgáltatások internet-hozzáféréssel Ingyenes, nagy sebességű internet (WiFi) Étterem Szobaszerviz Lakosztályok Akadálymentesség
Hotel stílusa:
Ártartomány (éjszakánként): 35 735 Ft – 69 127 Ft
Hotel besorolása:4 csillag — Hotel Nemzeti Budapest - MGallery by Sofitel 4*
Szobák száma: 80
Foglalási lehetőségek:
A TripAdvisor büszkén vallja magát a következők partnerének: ACCOR, Hotels.com, Booking.com, Expedia és Agoda, így Ön Hotel Nemzeti Budapest - MGallery by Sofitel-szobafoglalásait magabiztosan adhatja le. Havonta több millió utazót segítünk hozzá a nyaralások és üzleti utak céljainak leginkább megfelelő hotelek megtalálásához, mindig a legkedvezőbb árengedmények és különleges ajánlatok biztosításával.
Ezen a néven is ismert:
Mercure Budapest Nemzeti Hotel Budapest
Accor Budapest Nemzeti

Ez az Ön TripAdvisor-profilja?