Hotel Nemzeti Budapest - MGallery by Sofitel
1 948 találat
1 415
1 415
SzűrésAz összes nyelv
Értékelés időpontja: 2015. április 9.

A Budapest Gazdasági Főiskola KVIK karára járok és turizmus-vendéglátás szakos vagyok. Kötelező projektunk a 2. félévben egy szálloda meglátogatása volt, melynek során beszélgetnünk kellett a különböző részlegek vezetőivel. A tanárunk ezt a budapesti szállodát ajánlotta a figyelmünkbe, de a a szűkös határidő miatt reménytelen gondolatok közepette írtam e-mailt a hotel - egyébként csodásan kivitelezett és naprakész - honlapján. Még aznap délután, csupán pár óra elteltével olyan válaszlevelet kaptam, amin keresztül Antal Alexandra később személyesen is megtapasztalt kedvessége valósággal átsugárzott. Másfél héttel később a megbeszélt időpontban ott voltunk a szállodában. Egy pillanatig sem várakoztattak minket, az említett hölgy már várt ránk, úgy kezeltek, mintha mi is a szálló vendégei lennénk. A szálloda elképesztően gyönyörű, a klasszikus stílusa tökéletesen kiegészül a modern berendezési tárgyakkal, de ezt szinte említenem is felesleges, hisz erről bárki meggyőződhet, aki csak elsétál előtte és beles az üvegfalon keresztül. Mi azzal a gondolattal érkeztünk ide, hogy úgysem lesz nagyon idejük ránk, legfeljebb, ha egy-két emberrel tudunk pár percig beszélni...mondanom se kell, nem így lett. :) Másfél órát töltöttünk ott, azalatt többféle szobát is megtekinthettünk, meghallgathattuk a Nemzeti Szálló lebilincselő történetét, és nemhogy egy-két vezetővel, hanem rögtön néggyel is volt lehetőségünk találkozni, akik - bár biztos vagyok benne, hogy akadt volna egyéb teendőjük is - rendkívüli részletességgel beavattak minket az általuk ellátott munkakör rejtelmeibe, nem sajnálva ránk az időt. Következésképpen, aki ebbe a szállodába látogat, kifogástalan szolgáltatásokra, rendkívül kedves és hozzáértő személyzetre számíthat, úgyhogy bárkinek jó szívvel tudom ajánlani. És természetesen ne feledkezzünk el Igorról, aki a hölgyek elmondása alapján a vendégek kedvence udvarias és mindig mosolygós természete miatt. Meg kell adni, az én szívembe is belopta magát, főleg a mai nap után. :) Vissza kellett térnünk a szállodához, hogy a projektünkhöz egy közös képet csináljunk. Időpontot nem egyeztettem a szállodával (utolsó pillanatban tudtunk egy mind a négyünk számára megfelelő időpontot egyeztetni), de úgy gondoltuk, hogy majd kettesével lefotózkodunk a hotel előtt. Igor valószínűleg észrevett bennünket bentről, hisz kis időn belül megjelent az utcán, és azonmód felajánlotta a segítségét. Emlékezett ránk a múltkoráról (ez különösképpen jóleső érzéssel töltött el minket), és beinvitált, hogy bárhol szívesen készít rólunk képet, legyen az a recepció, az étterem, stb. :) Nagyon szépen köszönünk minket!

• Ott-tartózkodás: 2015 márciusában, utazás jellege: baráti
9  Köszönet neki: Fruzsina94
Zoltan K, a Hotel Nemzeti Budapest - MGallery by Sofitel alkalmazásában álló Front Office Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2015. április 20.

Kedves Fruzsina,

MInd magam, mind kollégáim nevében nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat! Nagy örömömre szolgál, hogy ilyen pozitív tapasztalatokat szerzett szállondánkkal kapcsolatban. Megígérem, hogy Igornak és Alexandrának is továbbítom a visszajelzését. Remélem, hogy a jövőben vendégként vagy akár munkatársként is köszönthetem Önt a Hotel Nemzetiben!

Üdvözlettel,

Értékelés időpontja: 2 nappal ezelőtt