Hotel Nemzeti Budapest - MGallery by Sofitel
98 USD
Booking.com
  • Reggeli az árban
Figyelem, megtakarítás! 19%-kal az átlagár alatt

Az ár, amelyet Ön talált 19%-kal alacsonyabb, mint e hotel átlagos éjszakánkénti ára (121 USD).

60 napos időszakot véve elemezzük az árakat, és az Ön által választott árat a hasonló jellemzőkkel rendelkező szobák átlagárával vetjük össze, hogy Ön a lehető legjobb ajánlatot kaphassa.

New York Palace(Budapest)
170 USD
Expedia.com
Figyelem, megtakarítás! 16%-kal az átlagár alatt

Az ár, amelyet Ön talált 16%-kal alacsonyabb, mint e hotel átlagos éjszakánkénti ára (203 USD).

179 USD
81 USD
Booking.com
Figyelem, megtakarítás! 22%-kal az átlagár alatt

Az ár, amelyet Ön talált 22%-kal alacsonyabb, mint e hotel átlagos éjszakánkénti ára (104 USD).

Kempinski Hotel Corvinus Budapest(Budapest)
184 USD
170 USD
Official Site
Figyelem, megtakarítás! 11%-kal az átlagár alatt

Az ár, amelyet Ön talált 11%-kal alacsonyabb, mint e hotel átlagos éjszakánkénti ára (191 USD).

236 USD
115 USD
Figyelem, megtakarítás! 27%-kal az átlagár alatt

Az ár, amelyet Ön talált 27%-kal alacsonyabb, mint e hotel átlagos éjszakánkénti ára (157 USD).

251 USD
221 USD
  • Étterem
Buddha-Bar Hotel Budapest Klotild Palace(Budapest)
132 USD
117 USD
Priceline
Figyelem, megtakarítás! 26%-kal az átlagár alatt

Az ár, amelyet Ön talált 26%-kal alacsonyabb, mint e hotel átlagos éjszakánkénti ára (159 USD).

161 USD
115 USD
  • Ingyenes parkolás
Figyelem, megtakarítás! 23%-kal az átlagár alatt

Az ár, amelyet Ön talált 23%-kal alacsonyabb, mint e hotel átlagos éjszakánkénti ára (150 USD).

104 USD
100 USD
149 USD
121 USD
Priceline
1 983 találat
1 436
1 436
Értékelés időpontja: 2015. április 9.

A Budapest Gazdasági Főiskola KVIK karára járok és turizmus-vendéglátás szakos vagyok. Kötelező projektunk a 2. félévben egy szálloda meglátogatása volt, melynek során beszélgetnünk kellett a különböző részlegek vezetőivel. A tanárunk ezt a budapesti szállodát ajánlotta a figyelmünkbe, de a a szűkös határidő miatt reménytelen gondolatok közepette írtam e-mailt a hotel - egyébként csodásan kivitelezett és naprakész - honlapján. Még aznap délután, csupán pár óra elteltével olyan válaszlevelet kaptam, amin keresztül Antal Alexandra később személyesen is megtapasztalt kedvessége valósággal átsugárzott. Másfél héttel később a megbeszélt időpontban ott voltunk a szállodában. Egy pillanatig sem várakoztattak minket, az említett hölgy már várt ránk, úgy kezeltek, mintha mi is a szálló vendégei lennénk. A szálloda elképesztően gyönyörű, a klasszikus stílusa tökéletesen kiegészül a modern berendezési tárgyakkal, de ezt szinte említenem is felesleges, hisz erről bárki meggyőződhet, aki csak elsétál előtte és beles az üvegfalon keresztül. Mi azzal a gondolattal érkeztünk ide, hogy úgysem lesz nagyon idejük ránk, legfeljebb, ha egy-két emberrel tudunk pár percig beszélni...mondanom se kell, nem így lett. :) Másfél órát töltöttünk ott, azalatt többféle szobát is megtekinthettünk, meghallgathattuk a Nemzeti Szálló lebilincselő történetét, és nemhogy egy-két vezetővel, hanem rögtön néggyel is volt lehetőségünk találkozni, akik - bár biztos vagyok benne, hogy akadt volna egyéb teendőjük is - rendkívüli részletességgel beavattak minket az általuk ellátott munkakör rejtelmeibe, nem sajnálva ránk az időt. Következésképpen, aki ebbe a szállodába látogat, kifogástalan szolgáltatásokra, rendkívül kedves és hozzáértő személyzetre számíthat, úgyhogy bárkinek jó szívvel tudom ajánlani. És természetesen ne feledkezzünk el Igorról, aki a hölgyek elmondása alapján a vendégek kedvence udvarias és mindig mosolygós természete miatt. Meg kell adni, az én szívembe is belopta magát, főleg a mai nap után. :) Vissza kellett térnünk a szállodához, hogy a projektünkhöz egy közös képet csináljunk. Időpontot nem egyeztettem a szállodával (utolsó pillanatban tudtunk egy mind a négyünk számára megfelelő időpontot egyeztetni), de úgy gondoltuk, hogy majd kettesével lefotózkodunk a hotel előtt. Igor valószínűleg észrevett bennünket bentről, hisz kis időn belül megjelent az utcán, és azonmód felajánlotta a segítségét. Emlékezett ránk a múltkoráról (ez különösképpen jóleső érzéssel töltött el minket), és beinvitált, hogy bárhol szívesen készít rólunk képet, legyen az a recepció, az étterem, stb. :) Nagyon szépen köszönünk minket!

• Ott-tartózkodás: 2015. március, utazás jellege: baráti
9  Köszönet neki: Fruzsina94
Zoltan K, a Hotel Nemzeti Budapest - MGallery by Sofitel alkalmazásában álló Front Office Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2015. április 20.

Kedves Fruzsina,

MInd magam, mind kollégáim nevében nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat! Nagy örömömre szolgál, hogy ilyen pozitív tapasztalatokat szerzett szállondánkkal kapcsolatban. Megígérem, hogy Igornak és Alexandrának is továbbítom a visszajelzését. Remélem, hogy a jövőben vendégként vagy akár munkatársként is köszönthetem Önt a Hotel Nemzetiben!

Üdvözlettel,

Értékelés időpontja: tegnap mobiltelefonon

Ott-tartózkodás: 2018. június, utazás jellege: baráti
Értékelés időpontja: 2 nappal ezelőtt

Ott-tartózkodás: 2018. június
Értékelés időpontja: 2 nappal ezelőtt
Google-fordítás

Szobákra vonatkozó tipp: Avoid rooms on lower floors that overlook the square as they'll probably be rather noisy
  • Ott-tartózkodás: 2018. június, utazás jellege: páros
A következővel együttműködve begyűjtött értékelés: HP Windows 10