“Nagyon szép!”

A legjobb árak erre az időszakra:
Bejelentkezés yyyy.mm.dd. Kijelentkezés yyyy.mm.dd.
Az árak 1 szobára, 2 felnőttre vonatkoznak.
Árak megtekintése
Hasonlítsa össze a legnépszerűbb utazási oldalak legkedvezőbb árait.
és 11 további hely!
Hotel Nemzeti Budapest - MGallery by Sofitel
11. helyezett 333 hotel közül Budapest
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 19.

Egy szépségversenyen voltunk itt! Gyönyörű hely, nagyon elégedettek voltunk mindennel! Remélem máskor is eljutunk ide! Nagyon jó a megközeÍthetősége ,nagyon központi helyen van! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

• Ott-tartózkodás: 2016 márciusában, utazás jellege: üzleti
3  Köszönet neki: HeavenInStyle
Zoltan K, a Hotel Nemzeti Budapest - MGallery by Sofitel alkalmazásában álló Rooms Division Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. október 4.

Kedves "HeavenInStyle"!

Nagyon hálásak vagyunk a kedves szavakért, és, hogy megosztotta a Hotel Nemzetiben szerzett tapasztalatait! Örömmel olvastam, hogy mennyire jól érezték magukat és mindent könnyen elértek a szállodából. Bízom benne, hogy hamarosan ismét lesz lehetőségünk találkozni!

Üdvözlettel,

Értékelés időpontja: 2015. április 9.

A Budapest Gazdasági Főiskola KVIK karára járok és turizmus-vendéglátás szakos vagyok. Kötelező projektunk a 2. félévben egy szálloda meglátogatása volt, melynek során beszélgetnünk kellett a különböző részlegek vezetőivel. A tanárunk ezt a budapesti szállodát ajánlotta a figyelmünkbe, de a a szűkös határidő miatt reménytelen gondolatok közepette írtam e-mailt a hotel - egyébként csodásan kivitelezett és naprakész - honlapján. Még aznap délután, csupán pár óra elteltével olyan válaszlevelet kaptam, amin keresztül Antal Alexandra később személyesen is megtapasztalt kedvessége valósággal átsugárzott. Másfél héttel később a megbeszélt időpontban ott voltunk a szállodában. Egy pillanatig sem várakoztattak minket, az említett hölgy már várt ránk, úgy kezeltek, mintha mi is a szálló vendégei lennénk. A szálloda elképesztően gyönyörű, a klasszikus stílusa tökéletesen kiegészül a modern berendezési tárgyakkal, de ezt szinte említenem is felesleges, hisz erről bárki meggyőződhet, aki csak elsétál előtte és beles az üvegfalon keresztül. Mi azzal a gondolattal érkeztünk ide, hogy úgysem lesz nagyon idejük ránk, legfeljebb, ha egy-két emberrel tudunk pár percig beszélni...mondanom se kell, nem így lett. :) Másfél órát töltöttünk ott, azalatt többféle szobát is megtekinthettünk, meghallgathattuk a Nemzeti Szálló lebilincselő történetét, és nemhogy egy-két vezetővel, hanem rögtön néggyel is volt lehetőségünk találkozni, akik - bár biztos vagyok benne, hogy akadt volna egyéb teendőjük is - rendkívüli részletességgel beavattak minket az általuk ellátott munkakör rejtelmeibe, nem sajnálva ránk az időt. Következésképpen, aki ebbe a szállodába látogat, kifogástalan szolgáltatásokra, rendkívül kedves és hozzáértő személyzetre számíthat, úgyhogy bárkinek jó szívvel tudom ajánlani. És természetesen ne feledkezzünk el Igorról, aki a hölgyek elmondása alapján a vendégek kedvence udvarias és mindig mosolygós természete miatt. Meg kell adni, az én szívembe is belopta magát, főleg a mai nap után. :) Vissza kellett térnünk a szállodához, hogy a projektünkhöz egy közös képet csináljunk. Időpontot nem egyeztettem a szállodával (utolsó pillanatban tudtunk egy mind a négyünk számára megfelelő időpontot egyeztetni), de úgy gondoltuk, hogy majd kettesével lefotózkodunk a hotel előtt. Igor valószínűleg észrevett bennünket bentről, hisz kis időn belül megjelent az utcán, és azonmód felajánlotta a segítségét. Emlékezett ránk a múltkoráról (ez különösképpen jóleső érzéssel töltött el minket), és beinvitált, hogy bárhol szívesen készít rólunk képet, legyen az a recepció, az étterem, stb. :) Nagyon szépen köszönünk minket!

• Ott-tartózkodás: 2015 márciusában, utazás jellege: baráti
9  Köszönet neki: Fruzsina94
Zoltan K, a Hotel Nemzeti Budapest - MGallery by Sofitel alkalmazásában álló Front Office Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2015. április 20.

Kedves Fruzsina,

MInd magam, mind kollégáim nevében nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat! Nagy örömömre szolgál, hogy ilyen pozitív tapasztalatokat szerzett szállondánkkal kapcsolatban. Megígérem, hogy Igornak és Alexandrának is továbbítom a visszajelzését. Remélem, hogy a jövőben vendégként vagy akár munkatársként is köszönthetem Önt a Hotel Nemzetiben!

Üdvözlettel,

• Ott-tartózkodás: 2017 szeptemberében, utazás jellege: baráti
Köszönet neki: ALAN K
Google-fordítás

Szobákra vonatkozó tipp: Room with a view to the square is better.
  • Ott-tartózkodás: 2017 szeptemberében, utazás jellege: páros
Köszönet neki: Adityaa88
Google-fordítás

Szobákra vonatkozó tipp: top floor facing front was good for us
  • Ott-tartózkodás: 2017 szeptemberében, utazás jellege: páros
1  Köszönet neki: stevieboyUk
További Önnek javasolt hotelek...
Az utazók ezeket a(z) Budapest területén lévő hoteleket is megtekintették.
Aria Hotel Budapest by Library Hotel Collection
Sofitel Budapest Chain Bridge
Andrássy út
Hotel Moments Budapest
Árak megtekintése

Járt már itt: Hotel Nemzeti Budapest - MGallery by Sofitel? Ossza meg benyomásait!

További információk erről: Hotel Nemzeti Budapest - MGallery by Sofitel

Cím: Jozsef körút 4., Budapest 1088, Magyarország
Hely: Magyarország > Közép-Magyarország > Budapest
Szolgáltatások:
Bár/társalgó Üzleti szolgáltatások internet-hozzáféréssel Ingyenes, nagy sebességű internet (WiFi) Étterem Szobaszerviz Lakosztályok Akadálymentesség
Hotel stílusa:
6. számú romantikus hotel Budapesten
10. számú luxushotel Budapesten
12. számú családi hotel Budapesten
17. számú üzleti hotel Budapesten
Ártartomány: 29 664 Ft – 66 354 Ft (egy standard szoba átlagára alapján)
Hotel besorolása:4 csillag — Hotel Nemzeti Budapest - MGallery by Sofitel 4*
Szobák száma: 80
Foglalási lehetőségek:
A TripAdvisor büszkén vallja magát a következők partnerének: Booking.com, Hotels.com, ACCOR, Expedia és 5viajes2012 S.L., így Ön Hotel Nemzeti Budapest - MGallery by Sofitel-szobafoglalásait magabiztosan adhatja le. Havonta több millió utazót segítünk hozzá a nyaralások és üzleti utak céljainak leginkább megfelelő hotelek megtalálásához, mindig a legkedvezőbb árengedmények és különleges ajánlatok biztosításával.
Ezen a néven is ismert:
Mercure Budapest Nemzeti Hotel Budapest
Accor Budapest Nemzeti

Ez az Ön TripAdvisor-profilja?