3 442 találat
1 281
1 514
1 281
1 514
Értékelés időpontja: 2018. március 1.

Jól éreztük magunkat. Romantikus hétvége lévén többnyire a szobában voltunk, de a reggeli és a vacsora is rendben volt, a medencés rész is jól néz ki, nem volt okunk panaszra. Kis félreértés volt a vacsoránál, de azonnal helyre lett hozva a probléma.

• Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: boczy15
DHFrontOfficeManager, a Danubius Hotel Helia alkalmazásában álló Front Office Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 3.

Kedves boczy15,

Szeretném megköszönni Önnek ezt a fantasztikus visszajelzést, nagyon sokat jelent a számunkra a véleménye.

Hálás vagyok, amiért a mi szállodánkat választotta szálláshelyéül és örömmel látom, hogy nem okoztunk csalódást. Továbbá, szeretném megköszönni Önnek a kedves szavait a fürdőrészleget illetően, nincs is jobb, mint venni egy kellemes fürdőt egy hosszú nap után.

Összességében, örülök, hogy elszállásolhattuk a Danubius Hotel Helia-ban, remélem, a jövőben lesz még alkalmunk köszönteni Önt.

Front Office Manager

Értékelés időpontja: 2018. február 15.

A személyzet rendkívül kedves, a szobák tisztaságára mindig odafigyelnek. Vacsora közben élőben zongoráztak, lenyűgöző mennyire vendéglátást hely. A Dunára néző kilátás is gyönyörű volt, biztosan ezt a szállodát választom legközelebb is!

• Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: fekdom
DH_Quality_Manager, a Danubius Hotel Helia alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 17.

Kedves fekdom!

Elképesztően boldog vagyok azért, amiért ennyire jól érezte magát a Danubius Hotel Helia-ban, remélem, hogy remekül érezte magát itt, és hogy sikerült megfelelnünk az összes elvárásának. Külön öröm, hogy kiemelte a kényelmes szobát, amelyben megszállt, és a gyönyörű kilátást egyaránt. Továbbá, boldogsággal tölt el, hogy szintén nagyra értékelte a vacsora közbeni élő zenét, remélem, hogy sikerült még jobbá tennünk a hangulatot a Danubius Hotel Helia-ban.
Nagyszerű lenne ismét elszállásolni Önt egy nap, mindig ugyanezzel a kiemelkedő színvonallal fogjuk várni.

Front Office Manager

Értékelés időpontja: 2018. február 8.

A kiszolgálással nagyon elégedett voltam a szoba is szél és tiszta volt a spa nagyon jó külön a nöi és a férfi szauna A reggeli friss és funom a házi joghutot csak ajánlani tudom nagyon finom

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
  • Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott
Köszönet neki: zsuzsim2018
DH_Quality_Manager, a Danubius Hotel Helia alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 12.

Kedves zsuzsim2018,

Mindenek előtt szeretném megköszönni Önnek, hogy idejét nem sajnálva értékelte szállodánkat a TripAdvisor-on.

Hálás vagyok, amiért a mi szállodánkat választotta szálláshelyéül és örömmel látom, hogy nem okoztunk csalódást Önnek. Csodálatos látni, hogy nem csak a kiszolgálással, de a szoba tisztaságával is teljesen elégedett volt. Boldog vagyok, hogy spa-részlegünk is elnyerte tetszését. Köszönöm, hogy külön kiemelte a finom és változatos reggelit szállodánkban. Remélem, hogy csodálatosan telt az itt eltöltött ideje.

Remélem, hogy hamarosan újra kedves vendégeink között üdvözölhetjük Önt.

Tisztelettel,
Front Office Manager

Értékelés időpontja: 2018. február 3.

Örülök hogy megismerhettem Szállodájukat,a Wellness rész kiváló bár nehezményeztem a Kinai kislány civil ruhás fürdését a medencében,mely arra engedett következtetni hogy a viz tisztasága nem lehet megfelelő!!A szobák kissé elhanyagoltak,felujitásra szorulnának,az Étterem tisztasága kétes.Ennek ellenére jól éreztük magunkat !Sok köszönettel Kubinka Erika

Köszönet neki: 369erikak
DH_Quality_Manager, a Danubius Hotel Helia alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 6.

Kedves Kubinka Erika!

Szeretném azzal kezdeni, hogy megosztom Önnel mennyi hálás vagyok, amiért idejét nem sajnálva értékelést írt szállodánkról.

Boldog vagyok, hogy minket választott szálláshelyéül és nagyon elégedett volt a wellness részleggel. Biztosíthatom, hogy nagyon nagy figyelmet fordítunk a víz megfelelő tisztaságára. Fogadja bocsánatkérésemet, amiért a szoba állapota nem volt megfelelő, valamint sajnálom, hogy éttermünk sem nyerte el teljes mértékben a tetszését. Örülök azonban, hogy az apró kellemetlenségek ellenére jól érezték magukat nálunk.

Remélem, hogy lesz még alkalmuk újra ellátogatni hozzánk.

Üdvözlettel,
Front Office Manager

Értékelés időpontja: 2018. január 31.

A felújítás ellenére is teljeskörű szolgáltatás , wellness részleg kitűnő. Az étterem és kiszolgáló személyzete este és reggel is segítőkész, udvarias. Kiváló ételek, csodálatos környezet, udvarias, figyelmes személyzet!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
  • Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott
Köszönet neki: 14zsuzsannah
DH_Quality_Manager, a Danubius Hotel Helia alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 2.

Kedves 14zsuzsannah!

Szeretném meghálálni Önnek, hogy vette a fáradtságot arra, hogy megossza velünk az őszinte véleményét a Tripadvisor-on.
Elképesztően boldog vagyok, hogy nagyon jól érezte magát a hotelünkben, remélem, hogy a jövőben is lesz lehetőségünk Önt elszállásolni, akár üzleti, vagy személyes okokból kifolyólag, biztos lehet benne, hogy minden tekintetben ugyanezt a magas színvonalat fogjuk biztosítani a jövőben is. Örülök, hogy a most zajló felújítások nem zavarták az itt létét, minden nap azon dolgozunk, hogy a szállodánkat még jobbá és színvonalasabbá tegyük. Végül, de nem utolsó sorban szeretném megköszönni a kedves szavait a figyelmes személyzetet és a szolgáltatásainkat illetően,
Még egyszer köszönöm a visszajelzését, alig várjuk, hogy ismét elszállásoljuk a Danubius Hotel Helia-ban.