Mai nyitvatartás: 8:00 - 18:00
a világ legszebb parlamentje

Amikor elsétálok mellette, mindig megcsodálom. Egyedülálló építmény, mely ugyanolyan csodálatos... olvasson tovább

imi126
Budapest, Magyarország
lakásom

A magyar parlament egyike a világ legszebb ilyen célt szolgáló épületeinek. Stilusában... olvasson tovább

kadkata

1 813
26 412
8 807
1 813
Értékelés időpontja: 2017. december 7.

Csodálatos építészet, harmónia, különleges hangulat. Az épület a magyar királyi korona őrzője, érdemes megcsodálni idegenvezetővel. Büszkeséggel tölt el, hogy ilyen szép és egyúttal az is, hogy magyar vagyok. Tisztelgés a magyar történelem nagyjai előtt.

A program dátuma: 2017. január
2  Köszönet neki: Marta D
Értékelés időpontja: 2017. december 3. mobiltelefonon

Gyönyörű ország, gyönyörű Országház! Mindenkinek kötelezően ajánlott. Érdemes a belépőjegyet jó előre megváltani.

A program dátuma: 2017. december
1  Köszönet neki: StorageB
Értékelés időpontja: 2017. november 30. mobiltelefonon

Teljesen véletlenül sikerült részt vennem egy országházi látogatáson! Kicsit vaciláltam hogy el menjek -e de aztán úgy döntöttem hogy ezt minden magyar embernek látnia kellNem csalódtam fantasztikus volt!! Hihetetlen pompa ,csillógás és méltóság jellemzi az épületet! Hidegrázos volt a korona közelsége! Úgy éreztem része vagyok valaminek tartozom valahova! Egy óra amit el lehet ott tölteni büntetlenül és persze szigorú szemek figyelik minden lépésünket de ez így van jól!! Menjetek! Nézzétek! Ámuljatok és menjetek egy kicsit vissza a múltba !! Ezt biztos mindenkinek látnia kell és nem csak kívülről

A program dátuma: 2017. november
1  Köszönet neki: simontunde66
Értékelés időpontja: 2017. november 22.

A Parlament és a szorosan hozzátartozó Országgyűlési könyvtár (régi nevén) pazar látnivalókat tartogat a magyar és a külföldi turista számára.

A program dátuma: 2017. január
2  Köszönet neki: karleinad
Értékelés időpontja: 2017. november 19. mobiltelefonon

Egy mese! Elállt a lélezetem a nappali látképtől a várból és az éjszakai pompás kivilágílástól. Mesés vatázslatos,Magyarország kincse!Nemzetünk büszkesége!

A program dátuma: 2017. november
2  Köszönet neki: 814no_min