“Gyönyörű, kihagyhatatlan látványosság”
Országház értékelése

Országház
1. helyezett 536 program közül Budapesten
A látnivaló részletes adatainak megjelenítése
A látnivaló részletei
Díj: Igen
A látogatás ajánlott hossza: 2-3 óra
Értékelés időpontja: 2017. december 10.

A Duna parton álló épületegyüttes Budapest egyik legkülönlegesebb látnivalója. Aki Budapesten jár mindenképp látogassa meg az Országházat és környékét, nem fog csalódni.

A program dátuma: 2017. június
1  Köszönet neki: Utazzolcson

Értékelés időpontja: 2017. december 7.

Csodálatos építészet, harmónia, különleges hangulat. Az épület a magyar királyi korona őrzője, érdemes megcsodálni idegenvezetővel. Büszkeséggel tölt el, hogy ilyen szép és egyúttal az is, hogy magyar vagyok. Tisztelgés a magyar történelem nagyjai előtt.

A program dátuma: 2017. január
2  Köszönet neki: Marta D
Értékelés időpontja: 2017. december 3. mobiltelefonon

Gyönyörű ország, gyönyörű Országház! Mindenkinek kötelezően ajánlott. Érdemes a belépőjegyet jó előre megváltani.

A program dátuma: 2017. december
1  Köszönet neki: StorageB
Értékelés időpontja: 2017. november 30. mobiltelefonon

Teljesen véletlenül sikerült részt vennem egy országházi látogatáson! Kicsit vaciláltam hogy el menjek -e de aztán úgy döntöttem hogy ezt minden magyar embernek látnia kellNem csalódtam fantasztikus volt!! Hihetetlen pompa ,csillógás és méltóság jellemzi az épületet! Hidegrázos volt a korona közelsége! Úgy éreztem része vagyok valaminek tartozom valahova! Egy óra amit el lehet ott tölteni büntetlenül és persze szigorú szemek figyelik minden lépésünket de ez így van jól!! Menjetek! Nézzétek! Ámuljatok és menjetek egy kicsit vissza a múltba !! Ezt biztos mindenkinek látnia kell és nem csak kívülről

A program dátuma: 2017. november
1  Köszönet neki: simontunde66
Több értékelés megtekintése
Értékelés időpontja: 2017. november 22.

A Parlament és a szorosan hozzátartozó Országgyűlési könyvtár (régi nevén) pazar látnivalókat tartogat a magyar és a külföldi turista számára.

A program dátuma: 2017. január
2  Köszönet neki: KarolD1046

A következőt megtekintő utazók: Országház ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Országház? Ossza meg benyomásait!