Észrevettük, hogy nem támogatott böngészőt használ. Előfordulhat, hogy a TripAdvisor webhely nem jelenik meg megfelelően.
A következő böngészőket támogatjuk:
A legújabb értékelések. A legalacsonyabb árak. A tökéletes hely hotelkereséshez.

“Gyönyörű napfelkelte”

A legjobb árak erre az időszakra:
Bejelentkezés yyyy.mm.dd. Kijelentkezés yyyy.mm.dd.
Az árak 1 szobára, 2 felnőttre vonatkoznak.
Árak megtekintése
Hasonlítsa össze a legnépszerűbb utazási oldalak legkedvezőbb árait.
és 12 további hely!
Four Seasons Hotel Gresham Palace
3. helyezett 342 hotel közül Budapest
1 értékelés
“Gyönyörű napfelkelte”
5 az 5 buborékból Értékelés időpontja: 2017. február 25.

Párommal töltöttünk egy éjszakát a szállodában Valentin nap. Csodásan éreztük magunkat hiába a név és az elvárások túltett a személyzet mindenen. Nagyon jól éreztük magunkat reméljük járunk még itt. A reggeli is csodálatos!

Szobákra vonatkozó tipp: World of luxury
  • Tartózkodás dátuma: 2017 februárjában, párjával utazott

1 040
Összefoglaló
    4,5 az 5 buborékból
    5 az 5 buborékból
Utazók tippjei a megfelelő szoba kiválasztásához   Szobákra vonatkozó tippek (3)
Dátum | Osztályozás
  • Arab nyelvűek felül
  • Előbb a hagyományos kínai nyelvűek
  • Előbb az egyszerűsített kínai nyelvűek
  • Előbb a holland nyelvűek
129 értékelés
33 hotelről írt értékelés
common_n_hotel_reviews_1bd8 9 pozitív szavazat
5 az 5 buborékból Értékelés időpontja: 2016. december 21. mobiltelefonon

Nagyon kedves a személyzet! Gyönyörű kilátással! (Lásd képek!) Csodás márvány fürdő! Minden 1. Osztályú! A wellness is szuper! A liftben össze futottunk a nagy Ő-vel! (Noszály Sándorral) :))) megéri az árát!

Tartózkodás dátuma: 2016 decemberében, párjával utazott
Köszönet neki: 450b_lintb
Budapest, Magyarország
48 értékelés
14 hotelről írt értékelés
common_n_hotel_reviews_1bd8 11 pozitív szavazat
4 az 5 buborékból Értékelés időpontja: 2016. november 29.

A korábbi lesújtó kritikám után a Hotel ügyvezetője írt egy e-mailt, hogy szeretnének elnézést kérni. (Ezt a kritikám mellé is odaírta) Mondjuk az ügyvezető azt nem tudta, hogy a korábbi Kollázs vezető (SZ. G. úr) új beosztásba került, nem is értem, hogy hogyhogy nem tudta, mindegy. Felhívtak, meglátogattam őket. Megmutattam mi történt, elmondták, hogy rossz napjuk volt, bocsánatot kértek. Megvendégeltek egy kávéval Nagyon barátságosan, kedvesen. Ugyanaz a hölgy volt, aki korábban, most igyekezett mosolyogni. Az új főnök igazán barátságosan és szívélyesen fogadott. Nem volt rossz szavam, lezártam ezt a kellemetlen élményt és fogok adni még lehetőséget a helynek. (Mondjuk az nem derült ki, hogy lett- e bármi következménye az egésznek. Talán a gyakori fluktuáció utalhat arra, hogy valami van, de ebben nem vagyok biztos) Az új vezetőnek köszönet jár és bízom benne, hogy gatyába rázza a helyet. Sok derűt kívánok neki innen is ehhez.

Szobákra vonatkozó tipp: Én az Kollázsban voltam, nem tudom.
  • Tartózkodás dátuma: 2016 novemberében, üzleti ügyben utazott
Köszönet neki: Szekeroriold
Budapest, Magyarország
48 értékelés
14 hotelről írt értékelés
common_n_hotel_reviews_1bd8 11 pozitív szavazat
2 az 5 buborékból Értékelés időpontja: 2016. július 17.

Karácsony környékén a szálloda bárjában meg akartunk inni egy kávét a családommal. Rengeteg üres asztal volt. A hölgy, aki e helyünkre kísért azt mondta, sajnos csak az ajtó mellé tud leültetni (tél, és hideg, áttettek egy asztalt azon ajtó mellé, amin áradt be a hideg, közben, meg az asztalok üresek voltak), mert jönnek a vendégek vacsorázni. A pincér kedvetlen volt, a hölgy kedvetlen volt. Be is kellett írnom a panaszkönyvbe. Rémes élmény volt Szörnyű. A dologhoz hozzátartozik, hogy utána kaptam egy mailt, hogy menjünk még egyszer és igazam volt, elnézést kérnek. Természetesen semmi nem történt, nem hívtak nagyon, én meg megtanultam, külföldi partnereimet ide soha nem fogom vinni és én sem megyek.

Szobákra vonatkozó tipp: Kerüld a szálloda bárját.
  • Tartózkodás dátuma: 2015 decemberében, családjával utazott
2 Köszönet neki: Szekeroriold
YvesGiacometti, a Four Seasons Hotel Gresham Palace alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre., 2016. július 21.
Köszönjük visszajelzését! Aggódva és meglepődve vettem tudomásul, hogy a tavaly karácsonyi időszakban, a szállodánk lobby bárjában olyan kiszolgálásban részesült, ami teljes mértékben alul múlta az Ön várakozását. Annak ellenére, hogy értékeljük és maximálisan elfogadjuk a kritikát, úgy gondoljuk, hogy nem ez a minőség jellemző vendéglátásunkra. Kérem szépen, küldje át az Önnel történt korábbi levelezésünket, hogy beazonosíthassuk Önt és utánajárhassunk, hogy hol és mikor követtünk el esetleges hibákat, hogy azokat minél hamarabb helyre hozhassuk annak reményében, hogy visszaszerezhetjük az Ön bizalmát, ami a legfőbb szándékunk. Ezért szívesen vennénk, ha újra kapcsolatba lépne velünk.

Kérem, keresse Bár Managerünket, Szőnyi Gábort, a következő e-mail címen: gabor.szonyi@fourseasons.com. Őszintén reméljük, hogy nyílik rá alkalom, hogy újra vendégül láthassuk Önt a közeljövőben.

Ha bármiben segíthetek, forduljon hozzám bizalommal.

Üdvözlettel:

Yves Giacometti
Vezérigazgató

1 értékelés
5 az 5 buborékból Értékelés időpontja: 2016. április 24. mobiltelefonon

Gyönyörű szecessziós szálloda, szép stílusos szobák, csodálatos panoráma, kedves, high level fogadtatás. Építő kritikaként említem meg a reggeli service-t, melynél az ital nem önkiszolgáló, sajnos sokat kell várni rá és nem kínálja a személyzet. A felszolgáló személyzet egymással való kommunikációja nem az elhivatottságot tükrözi, nem részletezem. A fürdőszobai pipere cikkek területén kevés a választék, update szükséges. A legkiválóbb szálloda a Duna parton, bátran ajánlom mindenkinek, csodálatosan éreztük magunkat.

Tartózkodás dátuma: 2016 áprilisában, párjával utazott
Köszönet neki: Roland P
YvesGiacometti, a Four Seasons Hotel Gresham Palace alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre., 2016. május 6.
Kedves Roland P.!

Köszönjük visszajelzését és elnézést a késedelmes válaszért! Annak ellenére, hogy örömmel olvastam a szállodánk és szobáink belsőépítészeti szépségével, a gyönyörű kilátással és a dolgozóink kedves fogadtatásával kapcsolatos pozitív hozzászólását, aggódva vettem tudomásul, hogy a szállodánkban felszolgált reggeli alul múlta várakozását, mind a kiszolgálás gyorsaságát, mind a minőségét illetőleg. Mindenképpen értékeljük, maximálisan elfogadjuk és tanulunk az építő kritikából, a fürdőszobai piperecikkekkel kapcsolatban is, melyet fontolóra veszünk.

Őszintén reméljük, hogy lesz rá alkalom, hogy újra vendégül láthassuk Önt a közeljövőben!

Ha bármiben segíthetek, forduljon hozzám bizalommal.

Üdvözlettel:

Yves Giacometti
Vezérigazgató
További Önnek javasolt hotelek...
Az utazók ezeket a(z) Budapest területén lévő hoteleket is megtekintették.
Aria Hotel Budapest by Library Hotel Collection
VII. kerület/zsidó negyed
Corinthia Hotel Budapest
Prestige Hotel Budapest
InterContinental Budapest
Andrássy út
Hotel Moments Budapest
Árak megtekintése

Járt már itt: Four Seasons Hotel Gresham Palace? Ossza meg benyomásait!

További információk erről: Four Seasons Hotel Gresham Palace

Vendéglátóhely: Four Seasons Hotel Gresham Palace
Cím: Szechenyi Istvan ter 5 - 6, Budapest 1051, Magyarország
Telefonszám:
Hely: Magyarország > Közép-Magyarország > Budapest > V. kerület/Belváros
Szolgáltatások:
Üzleti szolgáltatások internet-hozzáféréssel Fitneszközpont edzőteremmel/edzőszobával Étterem Szobaszerviz Gyógyfürdő Lakosztályok Úszómedence Akadálymentesség
Hotel stílusa:
Ártartomány (éjszakánként): 124 487 Ft – 247 217 Ft
Hotel besorolása:5 csillag — Four Seasons Hotel Gresham Palace 5*
Szobák száma: 179
Foglalási lehetőségek:
A TripAdvisor büszkén vallja magát a következők partnerének: DerbySoft Ltd Shanghai HQ Supplier Direct, Booking.com, Expedia és Agoda, így Ön Four Seasons Hotel Gresham Palace-szobafoglalásait magabiztosan adhatja le. Havonta több millió utazót segítünk hozzá a nyaralások és üzleti utak céljainak leginkább megfelelő hotelek megtalálásához, mindig a legkedvezőbb árengedmények és különleges ajánlatok biztosításával.
Ezen a néven is ismert:
4 Seasons Hotel Gresham Palace
Gresham Palace Budapest
Four Seasons Budapest
Budapest Four Seasons

Ez az Ön TripAdvisor-profilja?