“Bp 13. Kerület”

A legjobb árak erre az időszakra:
Bejelentkezés yyyy.mm.dd. Kijelentkezés yyyy.mm.dd.
Az árak 1 szobára, 2 felnőttre vonatkoznak.
Árak megtekintése
Hasonlítsa össze a legnépszerűbb utazási oldalak legkedvezőbb árait.
és 6 további hely!
Adina Apartment Hotel Budapest
17. helyezett 334 hotel közül Budapest
Értékelés időpontja: 2016. november 15. mobiltelefonon

Kellemes környezet, szép kert, virágokkal, tökéletes hely egy céges egész napos traininghez. Könnyen megközelíthető, nyugodt hotel szépen berendezve. Kedves személyzet, igényes belső terek. Nyugodt szívvel ajánlom.

Ott-tartózkodás: 2015 decemberében, utazás jellege: üzleti
Köszönet neki: Kati783

Értékelés időpontja: 2016. május 18.

Régen éreztem magam ennyire jól valahol ... Kellemes szoba méret . Jól felszerelt konyha . Széf a szobában . A wellnes részlegben a 17 m-es medence , szauna , gőzfürdő nagyon tetszett . A személyzet nagyon segítőkész , kedves . Reggeli változatos . Mélygarázs is rendelkezésre áll . Mindenkinek csak ajánlani tudom .
Én biztosan vissza térek ide .

• Ott-tartózkodás: 2016 májusában, utazás jellege: egyszemélyes
1  Köszönet neki: Sandrik G
Értékelés időpontja: 2016. május 16. mobiltelefonon

Nagyon tetszett a hotel : szoba ( apartman ) felszereltége , tisztasága . Különösen a személyzet hozzáállása tetszett nagyon : szakértő , kedves . Nagyon jó a wellness részleg is ( 17 m-es úszómedence , szauna , gőzfürdő ) . A hotel tágas mélygarázzsal rendelkezik . Reggeli kultúrált környezetben nagy választékkal . Nagyon jól éreztem magam ! Szívesen választom ezt a hotelt következő szabadságom alkalmával is . Csak ajánlani tudom !!!

Ott-tartózkodás: 2016 májusában, utazás jellege: egyszemélyes
Köszönet neki: György S
Értékelés időpontja: 2016. január 7. mobiltelefonon

Kiváló a wellness részleg. Kellemes a belső kis park. Tágasak az apartmanok. Nincs saját konyhája. Jó, hogy van garázs. A személyzet kedves, figyelmes. Mindenhol tisztaság van. A legfelső szinten lévő terem tàgas, de csak lifttel pakolható.

Ott-tartózkodás: 2016 januárjában
Köszönet neki: Bencsi
Google-fordítás

• Ott-tartózkodás: 2017 novemberében, utazás jellege: páros
1  Köszönet neki: David N
További Önnek javasolt hotelek...
Az utazók ezeket a(z) Budapest területén lévő hoteleket is megtekintették.
VII. kerület/zsidó negyed
Continental Hotel Budapest
Terézváros
Opera Garden Hotel & Apartments
V. kerület/Belváros
Aria Hotel Budapest by Library Hotel Collection
Árak megtekintése

Járt már itt: Adina Apartment Hotel Budapest? Ossza meg benyomásait!

További információk erről: Adina Apartment Hotel Budapest

Cím: Hegedus Gyula utca 52-54, Budapest 1133, Magyarország
Hely: Magyarország > Közép-Magyarország > Budapest
Szolgáltatások:
Bár/társalgó Üzleti szolgáltatások internet-hozzáféréssel Fitneszközpont edzőteremmel/edzőszobával Teakonyha Kutya- és kisállatbarát Szobaszerviz Repülőtéri transzferszolgáltatás Gyógyfürdő Lakosztályok Úszómedence Akadálymentesség Repülőtéri transzfer
Hotel stílusa:
4. számú gyógyfürdős hotel Budapesten
16. számú luxushotel Budapesten
21. számú családi hotel Budapesten
23. számú romantikus hotel Budapesten
23. számú üzleti hotel Budapesten
Ártartomány: 20 285 Ft – 43 691 Ft (egy standard szoba átlagára alapján)
Hotel besorolása:4 csillag — Adina Apartment Hotel Budapest 4*
Szobák száma: 97
Foglalási lehetőségek:
A TripAdvisor büszkén vallja magát a következők partnerének: Booking.com, 5viajes2012 S.L. és Hotels.com, így Ön Adina Apartment Hotel Budapest-szobafoglalásait magabiztosan adhatja le. Havonta több millió utazót segítünk hozzá a nyaralások és üzleti utak céljainak leginkább megfelelő hotelek megtalálásához, mindig a legkedvezőbb árengedmények és különleges ajánlatok biztosításával.
Ezen a néven is ismert:
Budapest Adina Apartment Hotel
Adina Apartment Budapest

Ez az Ön TripAdvisor-profilja?