“sosem csalódunk...”
Okay Italia értékelése

Okay Italia
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

A pizza..isteni..de a tészták és a desszertek sem maradnak el... Mindig mást kóstolok, eddig nem csalódtam.

Köszönet neki: 623agness

Értékelés időpontja: 2017. december 28. mobiltelefonon

Ebedidoben a gyermekemmel es felesegemmel szerettem volna itt vendegeskedni. Ismertem az ettermet, sokszor voltam mar itt. Ez alkalommal azonban csalodnunk kellett. Kozoltek, hogy a ket, egymas mellett levo ketfos asztalt keresre sem toljak ossze. Mi csak ket es felen(?????) vagyunk! Foglaljunk helyet a ketfos asztalnal es kapunk egy “extra” szeket a gyermeknek.
Habar kivancsi lettem volna, hogy a kis asztalon hogyan szervirozzak az eteleket 3 fo reszere, megis a tavozas mellett dontottem!

Köszönet neki: TolnaiP1
antoniogambadoro, a Okay Italia alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 6.

Tisztelt Tolnai Úr!
Említette, hogy Ön többször evett az éttermünkben (sajnos akkor nem írt egy pozitiv értékelést sem, pedig úgy lett volna igazságos). Tehát biztosan tudja, hogy eddig is tudtunk Önnek megfelelő asztalt biztosítani.
Attól félek, hogy valami félreértés törtenhet. Egy nagyon forgalmas napon volt, amikor nem tudtunk volna nagyobb asztalt biztosítani és csak az egyik kisebb asztalt tudtuk volna Önöknek adni. A másik asztalt ezért nem tudták volna összetolni, mert foglalt volt...
Felajánlottak Önnek azt a lehetőséget / megoldást, amivel mások élték, hogy egy 2 fős asztalhoz hozzáteszunk egy széket. Vagy pedig kellett volna várni kb. fél órát, amig egy nagyobb asztal szabadul.
Önnek nem felelt meg és eltávozott. Sajnalom, de teltház volt.

Értékelés időpontja: 2017. november 15. mobiltelefonon

Ma este évforduló alkalmából kértem elvitelre 2 pizzát és mindkettő ehetetlen volt, korom feketére volt égetve az alja sajnos megenni így nem tudtuk..nagyon nagy csalódás:(

Köszönet neki: martinsN5690BR

Elnézést kerünk a kellemetlenségért, elküldtük az a kollégát, aki azt a 2 pizzát égette. Remelem kapunk majd Önöktöl még egy lehetőséget.

Értékelés időpontja: 2017. július 15.

Az választék elképesztően nagy! Remek ételek és remek kiszolgálás! Nem a lehúzós, kamu, gagyi olasz éttermek egyike! Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: Tari_David
Értékelés időpontja: 2017. február 18. mobiltelefonon

Egy vasárnapi ebéd alkalmával voltunk itt. A kiszolgálás nagyon jó volt és az ételek is rendben voltak.

A látogatás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: g_bori598

A következőt megtekintő utazók: Okay Italia ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Okay Italia? Ossza meg benyomásait!