“tavaszi este a vagon teraszán”
Vagon Restaurant értékelése

Vagon Restaurant
Milyen alkalomra? Nagy csoportok, Gyermekbarát
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Környék: I. kerület/Buda
Értékelés időpontja: 2018. május 29. mobiltelefonon

Köszönjük Ádámnak és kolléganőjének az elképesztően figyelmes és kedves kiszolgálást, széppé varázsolták az esténket!

Köszönet neki: Agnesovacs
Bartha E, a Vagon Restaurant alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. augusztus 7.

Köszönjük szépen pozitív értékelését! Örülünk, hogy elégedetten távoztak éttermünkből. Üdvözlettel,

Értékelés időpontja: 2018. május 21. mobiltelefonon

Ilyen rosszul még nem éreztem magam étteremben. Görcsbe rándult a gyomrom, elment az étvágyam. A szüleimmel voltam, akik meglátogattak vidékről, én pedig meg akartam mutatni nekik a helyet. Miután felvették a rendelést, azt hallottam, hogy hangosan sztorizott rólunk a konyhában, pluszban az is elhangzott, hogy szereti a csendes vasárnapokat, közben röhögött rajtunk. Kedves, udvarias embereknek gondolom magunkat, akik nem érdemelték meg ezt. Többször is jártam ott, de ez volt az utolsó alkalom. Az étel is kevés volt, és nem olyan ízletes, mint máskor.

Köszönet neki: ddugmonits
Értékelés időpontja: 2018. április 23. mobiltelefonon

Nagyon kellemes az enteriöre, egy régi vagonból alakítottak ki éttermet, megőrízve a régi vonatok stílusát. A konyhája nagyon jó, a kiszolgálás kedves, udvarias.

Köszönet neki: Anna B
Bartha E, a Vagon Restaurant alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. április 23.

Köszönjük szépen pozitív értékelését, örülünk, hogy elégedetten távoztak éttermünkből! Üdvözlettel,

Értékelés időpontja: 2018. április 19.

The food is good, but what makes it really special is the place itself.
Az ételek finomak, de amiért érdemes ide ellátogatni, az maga a hely. Egy igazi békebeli étkezőkocsi.

1  Köszönet neki: Vicu99
Bartha E, a Vagon Restaurant alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. április 20.
Google-fordítás

Thank you very much for taking time and sharing your experiences here! Kind regards,

Értékelés időpontja: 2018. március 21. mobiltelefonon

Egyedi hangulata van a helynek ami kulonleges es meger egy latogatast. Csülkös babgulyast próbáltam, teljesen rendben volt de igazából könnyen felejthető. Ami miatt emlékezni fogok rá az a fantasztikus fehér kenyér amit adtak hozzá, szinte kalács szerű foszlós illatos.. az egyik legjobb amit étteremben kaptam. A másik nagy meglepetés a pisztáciás hideg túrógombóc volt. Valami zseniális, tökéletes, csak emiatt is vissza fogok még menni biztosan, remélem sokáig marad az étlapon!

1  Köszönet neki: Voyage672009
Bartha E, a Vagon Restaurant alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. április 3.

Köszönjük szépen pozitív értékelését! Örülünk, hogy ilyen elégedettek voltak ételeinkkel és szolgáltatásinkkal. Üdvözlettel,

A következőt megtekintő utazók: Vagon Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Vagon Restaurant? Ossza meg benyomásait!