“"Egy hétköznap esti romantikus vacsora margójára"”
Vagon Restaurant értékelése

Vagon Restaurant
Milyen alkalomra? Gyermekbarát, Nagy csoportok
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Környék: I. kerület/Buda
Értékelés időpontja: 2018. május 29.

A környéken lakunk és már több, mint 20 éve szemezek a hellyel (majdnem minden nap  ).
Egy kellemes tavaszi este döntöttünk úgy a Párommal, hogy kipróbáljuk a helyet….és NAGYON kellemes meglepetés ért minket!!!
A fogások ízletesek voltak, a tálalás egyszerű, gusztusos és letisztult, mennyiségüket tekintve teljesen megfelelő...a túrógombóc ot újragondolták és ZSENIÁLIS….véleményem szerint bármelyik fine-dinining étterem menüjében is megállná a helyét! 
A kiszolgálás kedves, barátságos és udvarias.

Köszönet neki: Katus85
Bartha E, a Vagon Restaurant alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. augusztus 7.

Nagyon köszönjünk pozitív értékelését. Örülünk, hogy ilyen elégedettek voltak ételeinkkel és a kiszolgálással. Üdvözlettel,

Értékelés időpontja: 2018. május 29. mobiltelefonon

Köszönjük Ádámnak és kolléganőjének az elképesztően figyelmes és kedves kiszolgálást, széppé varázsolták az esténket!

Köszönet neki: Agnesovacs

Köszönjük szépen pozitív értékelését! Örülünk, hogy elégedetten távoztak éttermünkből. Üdvözlettel,

Értékelés időpontja: 2018. május 21. mobiltelefonon

Ilyen rosszul még nem éreztem magam étteremben. Görcsbe rándult a gyomrom, elment az étvágyam. A szüleimmel voltam, akik meglátogattak vidékről, én pedig meg akartam mutatni nekik a helyet. Miután felvették a rendelést, azt hallottam, hogy hangosan sztorizott rólunk a konyhában, pluszban az is elhangzott, hogy szereti a csendes vasárnapokat, közben röhögött rajtunk. Kedves, udvarias embereknek gondolom magunkat, akik nem érdemelték meg ezt. Többször is jártam ott, de ez volt az utolsó alkalom. Az étel is kevés volt, és nem olyan ízletes, mint máskor.

Köszönet neki: ddugmonits
Értékelés időpontja: 2018. április 23. mobiltelefonon

Nagyon kellemes az enteriöre, egy régi vagonból alakítottak ki éttermet, megőrízve a régi vonatok stílusát. A konyhája nagyon jó, a kiszolgálás kedves, udvarias.

Köszönet neki: Anna B
Bartha E, a Vagon Restaurant alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. április 23.

Köszönjük szépen pozitív értékelését, örülünk, hogy elégedetten távoztak éttermünkből! Üdvözlettel,

Értékelés időpontja: 2018. április 19.

The food is good, but what makes it really special is the place itself.
Az ételek finomak, de amiért érdemes ide ellátogatni, az maga a hely. Egy igazi békebeli étkezőkocsi.

1  Köszönet neki: Vicu99
Bartha E, a Vagon Restaurant alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. április 20.
Google-fordítás

Thank you very much for taking time and sharing your experiences here! Kind regards,

A következőt megtekintő utazók: Vagon Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Vagon Restaurant? Ossza meg benyomásait!