“Szürreális tulajdondos”

Vagon Restaurant
Milyen alkalomra? Gyermekbarát, Nagy csoportok
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Környék: I. kerület/Buda
Értékelés időpontja: 2018. június 1.

Ez az étterem kiváló helyen van. Kétszer voltam itt az elmúlt egy hónapban. Először kiválóra értékeltem, mert minden stimmelt, az étel a kiszolgálás tökéletes volt, másodszor csalódtam. Mi történt másodszor: Bementem az étterembe, s jeleztem a pincérnek, hogy WC-re kell mennem. Csak fogyasztó vendégeinknek ingyenes a WC. Hopp! Meglepődtem. Hogyan ? Először figyelmeztetés, rendszabály? Azt mondtam, hogy én máris fogyasztó vendég vagyok. Nem lépek étterembe fogyasztás nélkül. Meglepődött Leültem, sokan voltak. Sokára jött hozzám rendelést felvenni. 10 percnél is tovább tartott, míg odajött. Azt megjött, kihozott egy húslevest és egy pizzát. Az ételek rendben voltak. Nem kérdezte meg, hogy mit kérek inni, nem baj, kértem. Nem kérdezte meg, hogy mit szeretnék, pedig kellett volna WIFI jelszó. Megkérdeztem én. Nem baj, mikor távoztam szerettem volna visszajelzést adni. Mondtam, hogy furcsa volt a figyelmeztetés. Mellesleg ki van írva. A barátságtalan figyelmetetés elriaszt, és udvariatlan. Majdnem elhagytam az éttermet. Mondtam, hogy kiírom a TRIPADVISORRA a tapasztalatom. Jaj ne tegyem, mert kirúgják. Bár a tulajdonos kéri, hogy figyelmeztesse az utasokat a WC használat árára (200 Ft, és 4500 Ft-ot hagytam ott) mégsem jó, ha kiírom. De hát ön azt tette, amit a tulajdonos kér. Faramuci helyzet, ne írjam ki.. Milyen tulajdonos az ilyen? Járt vendégátóipari iskolába, vagy csak gyorstalpalt? Remélem, hogy megbecsüi pincéreit, mert egy elégedelten pincér sokat árthat. Márpedig egy megfélelmlített pincér elégedetlen lehet.

1  Köszönet neki: Szekeroriold

Értékelés időpontja: 2018. május 29.

A környéken lakunk és már több, mint 20 éve szemezek a hellyel (majdnem minden nap  ).
Egy kellemes tavaszi este döntöttünk úgy a Párommal, hogy kipróbáljuk a helyet….és NAGYON kellemes meglepetés ért minket!!!
A fogások ízletesek voltak, a tálalás egyszerű, gusztusos és letisztult, mennyiségüket tekintve teljesen megfelelő...a túrógombóc ot újragondolták és ZSENIÁLIS….véleményem szerint bármelyik fine-dinining étterem menüjében is megállná a helyét! 
A kiszolgálás kedves, barátságos és udvarias.

Köszönet neki: Katus85
Bartha E, a Vagon Restaurant alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. augusztus 7.

Nagyon köszönjünk pozitív értékelését. Örülünk, hogy ilyen elégedettek voltak ételeinkkel és a kiszolgálással. Üdvözlettel,

Értékelés időpontja: 2018. május 29. mobiltelefonon

Köszönjük Ádámnak és kolléganőjének az elképesztően figyelmes és kedves kiszolgálást, széppé varázsolták az esténket!

Köszönet neki: Agnesovacs

Köszönjük szépen pozitív értékelését! Örülünk, hogy elégedetten távoztak éttermünkből. Üdvözlettel,

Értékelés időpontja: 2018. május 21. mobiltelefonon

Ilyen rosszul még nem éreztem magam étteremben. Görcsbe rándult a gyomrom, elment az étvágyam. A szüleimmel voltam, akik meglátogattak vidékről, én pedig meg akartam mutatni nekik a helyet. Miután felvették a rendelést, azt hallottam, hogy hangosan sztorizott rólunk a konyhában, pluszban az is elhangzott, hogy szereti a csendes vasárnapokat, közben röhögött rajtunk. Kedves, udvarias embereknek gondolom magunkat, akik nem érdemelték meg ezt. Többször is jártam ott, de ez volt az utolsó alkalom. Az étel is kevés volt, és nem olyan ízletes, mint máskor.

Köszönet neki: ddugmonits
Értékelés időpontja: 2018. április 23. mobiltelefonon

Nagyon kellemes az enteriöre, egy régi vagonból alakítottak ki éttermet, megőrízve a régi vonatok stílusát. A konyhája nagyon jó, a kiszolgálás kedves, udvarias.

Köszönet neki: Anna B
Bartha E, a Vagon Restaurant alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. április 23.

Köszönjük szépen pozitív értékelését, örülünk, hogy elégedetten távoztak éttermünkből! Üdvözlettel,

A következőt megtekintő utazók: Vagon Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Vagon Restaurant? Ossza meg benyomásait!