“Szerintem nagyon jó a kiszolgálás, az Ádám nevű pincér elött le a kalappal, mi nagyon meg voltunk vele elégedve! 5*”
Vagon Restaurant értékelése

Vagon Restaurant
Milyen alkalomra? Gyermekbarát, Nagy csoportok
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Környék: I. kerület/Buda
Értékelés időpontja: 2018. július 24. mobiltelefonon

Köszönet neki: László S
Bartha E, a Vagon Restaurant alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. augusztus 7.

Köszönjük szépen pozitív értékelését! Örülünk, hogy ilyen elégedetten távoztak éttermünkből. Üdvözlettel,

Értékelés időpontja: 2018. június 9. mobiltelefonon

Kerek egy óránk volt, ezért megkérdeztük Gábort, hogy tudnunk-e ez idő alatt enni valamit, azt mondta megoldják.
Meg is oldották, éppen időben jött is, hogy megkérdezze, jöhet-e a számla. Köszönjük szépen!

Köszönet neki: csabigabi

Köszönjük szépen pozitív értékelését! Üdvözlettel,

Értékelés időpontja: 2018. június 1.

Ez az étterem kiváló helyen van. Kétszer voltam itt az elmúlt egy hónapban. Először kiválóra értékeltem, mert minden stimmelt, az étel a kiszolgálás tökéletes volt, másodszor csalódtam. Mi történt másodszor: Bementem az étterembe, s jeleztem a pincérnek, hogy WC-re kell mennem. Csak fogyasztó vendégeinknek ingyenes a WC. Hopp! Meglepődtem. Hogyan ? Először figyelmeztetés, rendszabály? Azt mondtam, hogy én máris fogyasztó vendég vagyok. Nem lépek étterembe fogyasztás nélkül. Meglepődött Leültem, sokan voltak. Sokára jött hozzám rendelést felvenni. 10 percnél is tovább tartott, míg odajött. Azt megjött, kihozott egy húslevest és egy pizzát. Az ételek rendben voltak. Nem kérdezte meg, hogy mit kérek inni, nem baj, kértem. Nem kérdezte meg, hogy mit szeretnék, pedig kellett volna WIFI jelszó. Megkérdeztem én. Nem baj, mikor távoztam szerettem volna visszajelzést adni. Mondtam, hogy furcsa volt a figyelmeztetés. Mellesleg ki van írva. A barátságtalan figyelmetetés elriaszt, és udvariatlan. Majdnem elhagytam az éttermet. Mondtam, hogy kiírom a TRIPADVISORRA a tapasztalatom. Jaj ne tegyem, mert kirúgják. Bár a tulajdonos kéri, hogy figyelmeztesse az utasokat a WC használat árára (200 Ft, és 4500 Ft-ot hagytam ott) mégsem jó, ha kiírom. De hát ön azt tette, amit a tulajdonos kér. Faramuci helyzet, ne írjam ki.. Milyen tulajdonos az ilyen? Járt vendégátóipari iskolába, vagy csak gyorstalpalt? Remélem, hogy megbecsüi pincéreit, mert egy elégedelten pincér sokat árthat. Márpedig egy megfélelmlített pincér elégedetlen lehet.

1  Köszönet neki: Szekeroriold
Értékelés időpontja: 2018. május 29.

A környéken lakunk és már több, mint 20 éve szemezek a hellyel (majdnem minden nap  ).
Egy kellemes tavaszi este döntöttünk úgy a Párommal, hogy kipróbáljuk a helyet….és NAGYON kellemes meglepetés ért minket!!!
A fogások ízletesek voltak, a tálalás egyszerű, gusztusos és letisztult, mennyiségüket tekintve teljesen megfelelő...a túrógombóc ot újragondolták és ZSENIÁLIS….véleményem szerint bármelyik fine-dinining étterem menüjében is megállná a helyét! 
A kiszolgálás kedves, barátságos és udvarias.

Köszönet neki: Katus85

Nagyon köszönjünk pozitív értékelését. Örülünk, hogy ilyen elégedettek voltak ételeinkkel és a kiszolgálással. Üdvözlettel,

Értékelés időpontja: 2018. május 29. mobiltelefonon

Köszönjük Ádámnak és kolléganőjének az elképesztően figyelmes és kedves kiszolgálást, széppé varázsolták az esténket!

Köszönet neki: Agnesovacs

Köszönjük szépen pozitív értékelését! Örülünk, hogy elégedetten távoztak éttermünkből. Üdvözlettel,

A következőt megtekintő utazók: Vagon Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Vagon Restaurant? Ossza meg benyomásait!