“Fantasztikus!”

Hungarikum Bisztró
Milyen alkalomra? Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Házhoz szállítás, Foglalások
Értékelés időpontja: 2016. június 29. mobiltelefonon

Fantasztikus hely! Nagyon vendégszeretőek és barátságosak a pincérek. Az étel nagyon finom volt és még előételt és pálinkát is kaptunk pluszba.

Köszönet neki: Barbie A

Értékelés időpontja: 2016. június 14.

Finn barátomnak szerettem volna bemutatni a magyar konyha ízeit. Mivel nem vagyok egy konyhaművész, így a Hungarikum Bisztrót választottam. A Hungarikum menüvel teljesen elégedett volt mindkettőnk. Június végén egy hétig zárva lesznek

Köszönet neki: gyorfisz
Értékelés időpontja: 2016. január 18.

Hangulatos környezetben, hagyományos magyar fogások, kifizethető árak, nagyon kedves kiszolgálás. A végén még körtepálinkát is felajánlottak a Szent János áldásként. Kár, hogy a társaság nagy része vezetett.

Köszönet neki: Endre D
Értékelés időpontja: 2015. december 30. mobiltelefonon

Fantasztikus ételek tökéletes kiszolgálás csak ajánlani tudom mindenkinek! Budapest legjobb étterme !!!

Köszönet neki: Gabor B
Értékelés időpontja: 2015. október 29.

Semmi különös, nem értem mire fel ez a sok ennyire 5-ös értékelés, mi nem voltunk elájulva. Az ételekekért nem voltunk oda a felszolgáló pedig nem volt kedves.

6  Köszönet neki: zsofiesztrenga

A következőt megtekintő utazók: Hungarikum Bisztró ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Hungarikum Bisztró? Ossza meg benyomásait!