“Semmi különös”
Hungarikum Bisztró értékelése

Hungarikum Bisztró
Milyen alkalomra? Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Házhoz szállítás, Foglalások
Értékelés időpontja: 2020. május 12.

Elvileg ismerem Budapestet és az éttermeit elég jól.. Ezért lepődtem meg, amikor egy külföldi ismerősünk(!) említette a Hungarikum Bisztrót. Életemben még a hírét sem hallottam. Amikor pedig megláttam a Tripadvisor értékeléseit azt hittem álmodok. Több mint 10.000 azaz tízezer értékelés és ebből csak 63 a szörnyű....azaz circa 0,63 %! Azanyhaúristenit! Ezek tudnak valamit. Egész Magyarországon ennyi értékelést egyetlen hely sem kapott talán. Ezek szerint akkora élmény a pörköltös nokedli, hogy mindenki szinte tollat ragadott.

Foglalás ellenére is kemény a harc a hölggyel az ajtóban, mire bejut az ember....tulajdonképpen már el ís megy a kedve az egésztől. De ha a többszörös kvízjátékon túljut az ember, akkor viszont mindenki nagyon kedves. Kissé mesterkélten is....van egy szektás jellege az egésznek. Természetesen minden olyan, mint amit az ember egy turistás magyaroskodó étteremtől elvár. Van minden....OBI narancssárga falak, giccses IKEA fotók, plüsnyuszik.

Ennek ellenére még mindig rettegtem, hogy anyám és nagyanyám együttes házikosztját egy este leforgása alatt besöpröm a feledésbe és nem fogok tudni már másra gondolni, csak a Hungarikum főztjére....

Amikor megjött a bor, gondoltam, hogy baj lesz. És tényleg. Hát sajnos itt nagyon jellegtelen középszerű főzöcskézés folyik. Nem azt mondom, hogy ehetetlen, de keményen meg kell kűzdeni az őrákat mire megemészti az ember.

Ha valaki túristaként akarja megtapasztalni mit érezhetnek a külföldiek akkor erre ez a gulasch-fogasch-piroschka-tschardasch erre pont jó.

A látogatás dátuma: 2020. február
Köszönet neki: m v
SusanH755, a Hungarikum Bisztró alkalmazásában álló Proprietario válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2020. május 14.

Kedves M. V.
Nagyon sokszor olvastam a hozzàszólàsàt, ès bevallom ôszintèn, igazàn meglepett. Mi nagyon büszkèk vagyunk a közel 8 èv alatt, kemèny munkàval, odaadàssal ès alàzattal elèrt sikereinkre. Igen, sikereinkre, hiszen a több mint 10.000 felìràst azok az elègedett ès visszatèrô Vendègeink ìrtàk, akiknek màs a vèlemènye mint Önnek! Termèszetesen nem az a szèp ami szèp, de az a szèp ami tetszik. Ezt elfogadom. A kèpekrôl pedig csak annyit, hogy mindegyik szemèlyes, amit ezidàig mèg nem làttam az IKEA-ban. Legyen az a sajàt Vizslàm, vagy a kertemben nôtt napraforgó, vagy a kollègàm àltal festett óriàs kèp. Csak nèhànyat emlìtve. Tovàbbi szèp napot Önnek!

Értékelés időpontja: 2020. március 1. mobiltelefonon

Még a nyitást követően - évekkel ezelőtt - voltunk egy barátommal először a magyaros étteremben. Már akkor megragadott a barátságos hangulat. Mint ha visszamentünk volna az időben egy évszázadot. Autentikus magyaros hangulat és barátságos fogadott minket. Jót ettünk ittunk akkor. Így aztán, mikor külföldi vendégeink magyaros vacsorára vágytak, gondoltam, ismét meglátogatjuk az éttermet. Ezúttal sem csalódtunk. A konyha kitett magáért, az ételek és a kedves kiszolgálás kifogástalan. Magyar viszonylatban ugyan az árak kissé magasak, ennek ellenére azonban mindenkinek szívből ajánlom.

A látogatás dátuma: 2020. január
Köszönet neki: Stay703601
Értékelés időpontja: 2019. július 28.

Feleségemmel érkeztünk az étterembe, nagyon kedves volt a személyzet. Ételek pedig nagyon ízletesek voltak. Feleségem születésnapja alkalmából köszöntést is kaptunk. :)

A látogatás dátuma: 2019. július
1  Köszönet neki: hecand
Értékelés időpontja: 2019. július 13. mobiltelefonon

Szuper hely, kifogástalan étel, remek kiszolgálás, nagyszerű hangulat! Nagyon jól éreztük magunkat! Köszönjük szépen!

A látogatás dátuma: 2019. július
1  Köszönet neki: vargadew
Értékelés időpontja: 2019. május 23. mobiltelefonon

Nagyon szuper kis hely, imadni való
Jövünk máskor is
Finom ételek, szuper árak, nagyon kedves személyzet.

A látogatás dátuma: 2019. május
Köszönet neki: szunyi02

A következőt megtekintő utazók: Hungarikum Bisztró ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Hungarikum Bisztró? Ossza meg benyomásait!