“csak ajánlani tudom ”

Konyha: Amerikai
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Foglalások
Környék: Óbuda-Békásmegyer
Értékelés időpontja: 2018. március 2. mobiltelefonon

Hangulatos az etterem, igazi amerikai erzest kelt. Kedves kiszolgalas. Az etelek hibatlanok. A steak finom, omlos es ugy van elkeszitve ahogyan kertem. Tudjak, hogy mit jelent a medium kifejezes. Regen ettem ilyen jo steaket! Csak ajanlani tudom.

1  Köszönet neki: KingaB1212

Értékelés időpontja: 2018. február 23. mobiltelefonon

Hamburgert rendeltünk. Nagyon finomak voltál és tényleg hatalmas adagokat hoztak ki. Felszolgálás nagyon kedves és jó humorú volt. Igaz az ételek ára kicsit magas dehát meg kell fizetni a designt.
Összeségében egy jó hangulatú étterem.
Mindenkinek csak ajánlani tudom

Köszönet neki: kisseszter11
Értékelés időpontja: 2018. február 5.

Kiváló ételek, finom, omlós steak (rég ettem már ilyen puha, jól eltalált sült húst), kedves kiszolgálás, amerikai " feeling" . Az egész egyben van!

Köszönet neki: neva616
Értékelés időpontja: 2017. december 29. mobiltelefonon

Jó az étterem hangulata, a kiszolgálás kedves, és gyors. Az árat azért elkérik rendesen, de legalább finom és megfelelő az adag. Hamburger nagyon finom!

Köszönet neki: M S
Értékelés időpontja: 2017. október 31. mobiltelefonon

Kedves volt a pincér és viszonylag gyorsan is jött az étel. Kissé meglepnek ezek az árak, de máshol is nagyjából ennyi és itt legalább finom is volt. Egyszer majd kipróbáljuk a 7000 forintos burgert is, igazán kiváncsi vagyok, az mit tud. Mondjuk ha esetleg egy Angus, vagy valami....

Köszönet neki: BalazsF17

A következőt megtekintő utazók: Dallas Etterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Dallas Etterem? Ossza meg benyomásait!