“ahol a vendég zavar”
VakVarju Restaurant értékelése

VakVarju Restaurant
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Késő éjszakai, Reggeli, Ebéd, Foglalások
Környék: Terézváros
Leírás: Köszönjük, hogy betért hozzánk! Tisztában vagyunk vele, hogy ezzel különleges kapcsolatba kerültünk. Éppen ezért legelőször is egy magyarázattal tartozunk. Vajon mi az a „vakvarjú”? Ropogós szélű kemencés lángos, középen gazdag feltéttel, ismerős ízekkel. Tudjuk, miféle jómadár, mi sütjük a legjobbat a városban. Így aztán mi vagyunk a másik Vakvarjú, nagy V-vel. Középen, a lelke legmélyén hagyományos, magyaros, otthonos. Körül pedig ropogós, friss, sok-sok újító szemlélettel. A kellemes hangulathoz nálunk hozzátartozik az élő zongorajáték esténként. Borkínálatunkban is az egyediségre törekedtünk, elhoztuk a magyar borrégiók legjobbjait és szemezgettünk a nemzetközi kínálat izgalmas tételeiből.A kellemes hangulathoz nálunk hozzátartozik az élő zongorajáték esténként. Otthonos hangulat, esténként élő zongorajáték, gyermeksarok, kellemes légkör és magyaros ízek egy csipetnyi élménnyel – ezt ígérjük a belvárosi VakVarjú étteremben.
Értékelés időpontja: 2018. február 25.

Pénteken foglaltunk asztalt szombat (2018.02.24.) estére, egy koncert előtti vacsorára. Szombaton megpróbáltuk módosítani a foglalást négyről hat főre. Telefonban - némi várakozás után - válasz: "azt az utasítást kaptam, hogy nem lehet". Akkor még nem tudtuk, nem mi vagyunk szerencsések, hanem a két lemaradt barátunk.
Szombaton 10 percel előbb érkeztünk, a hely kb. 1/3 rész volt tele. Az asztal nem volt kész, a foglalást se nagyon találták, a 10 percet kabátban, a bejáratnál várakoztatva töltöttük. Végül leültettek egy éppen szabad asztalhoz, majd később transzfer a nekünk foglalthoz.
A velünk foglalkozó idősebb pincér hihetleten flegma és ellenséges volt, ezt a stílust az egész estén hozta.
Bor választásnál "készségesen" odatartotta az üveget, olvassuk el, mit iszunk (barátaink, akik velünk voltak egy nagy Észak-balatoni borászat és a Balaton felvidék egyik legjobbjának választott éttermének tulajdonosai, így megoldottuk nélküle is, bár nem kicsit égtünk a legendás budapesti vendéglátás miatt), amikor megkérdezetem, mekkora adag a tatár, odalökte: "120 gramm". Neki biztosan más területen kellene dolgozni. (szöggyár, cérnagyár, ahol nem találkozik a műszak alatt emberekkel).
Az ételek rendben voltak, de semmi különös.
Pozitiv: a fiatal pincér, aki az italokat hozta készséges és nagyon udvarias volt. (Idősebb kollégája majd elrontja.)
Javaslat: a környék is kerülendő, ide csak akkor menjetek, ha el tudjátok fogadni azt, hogy a pénzetekért nem kiszolgálás, hanem stressz jár, illetve, ha szeretitek, ha a személyzet folyamatosan kioktat és érezteti, zavartok. Egyéb esetekben skip.

2  Köszönet neki: zoltanedes

Értékelés időpontja: 2018. január 28.

Céges vacsorán voltunk itt, kb 20-an. Az ételek minősége fantasztikus volt, kezdő, de igyekvő pincér, alapvetően jó kiszolgálás.

1  Köszönet neki: pulikomondor
VakVarju_3, a VakVarju Restaurant alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 26.

Kedves pulikomondor!

Köszönjük a kedves szavakat!
Reméljük hamarosan ismét vendégeink között tudhatjuk!

Üdvözlettel,
a VakVarjúk Csapata

Értékelés időpontja: 2018. január 7.

Minden ételnél úgy éreztem, hogy a köreteket nem megfelelően válogatták a húsok mellé. Ezt leszámítva az ételek finomak voltak. Szerintem ár-érték arányos az étterem. A kiszolgálással sem volt problémám. De semmi kiemelkedőt nem tudok elmondani az étteremről, egy szóval tudom összefoglalni. Átlagos.

Köszönet neki: BaloghR10
Értékelés időpontja: 2018. január 6.

Az ételek és italok kiválóak voltak, hiba nélkül! Mindent rendben meg is kaptunk. Viszont a pincéreket sem a jó modorra, sem az udvariasságra nem tanították az iskolában. Mintha egymással versenyeztek volna, hogy ki a faragatlanabb, és nagyon jól érzékeltették, hogy a külföldi vendégeken kívül, mindenki csak púp a hátukra.

Köszönet neki: n_Lilla_n
Értékelés időpontja: 2018. január 2.

Sajnos, már a belépésnél a "Főnök"-nek látszó ember bemutatta, hogyan nem kell egy vendéget fogadni (csoportkép szemben, bal oldalon, alul)! Többszöri megszólításunkra (gondoltuk, nem hallja a tömegben) annyira volt képes, hogy ránk förmedjen, miszerint nem látjuk, hogy éppen a kolléganőjével beszél és hogy merünk ebbe beleszólni? Elég lett volna annyi, ha az első megszólításunkra válaszolva kér egy pillanatot és máris nem háborgatjuk tovább! Persze szó szót követett, így a hangulatot kellően megalapozta...Egyébként a kaja jó volt, csak kevés az egy adaghoz, a WC koszos, papír elfogyott, a zárást meg 11 körül már nagyon siettették, szedték le az asztalunkat, félig telt pohárral együtt! Bosszantó, felejthető, tucat-hely!

Köszönet neki: Companion746855

A következőt megtekintő utazók: VakVarju Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: VakVarju Restaurant? Ossza meg benyomásait!