“Furcsa nyitvatartás, gyanús mentes ételek”
VakVarju Restaurant értékelése

VakVarju Restaurant
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Késő éjszakai, Vacsora, Reggeli, Foglalások
Környék: Terézváros
Leírás: Köszönjük, hogy betért hozzánk! Tisztában vagyunk vele, hogy ezzel különleges kapcsolatba kerültünk. Éppen ezért legelőször is egy magyarázattal tartozunk. Vajon mi az a „vakvarjú”? Ropogós szélű kemencés lángos, középen gazdag feltéttel, ismerős ízekkel. Tudjuk, miféle jómadár, mi sütjük a legjobbat a városban. Így aztán mi vagyunk a másik Vakvarjú, nagy V-vel. Középen, a lelke legmélyén hagyományos, magyaros, otthonos. Körül pedig ropogós, friss, sok-sok újító szemlélettel. A kellemes hangulathoz nálunk hozzátartozik az élő zongorajáték esténként. Borkínálatunkban is az egyediségre törekedtünk, elhoztuk a magyar borrégiók legjobbjait és szemezgettünk a nemzetközi kínálat izgalmas tételeiből.A kellemes hangulathoz nálunk hozzátartozik az élő zongorajáték esténként. Otthonos hangulat, esténként élő zongorajáték, gyermeksarok, kellemes légkör és magyaros ízek egy csipetnyi élménnyel – ezt ígérjük a belvárosi VakVarjú étteremben.
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

A hely kellemes, hangulatos, szeretem a bárzongorás éttermeket. Az ételek picit átlagosak, a malac tarja egyik szelete finom volt, a másik felén sajnos alig volt hús. A vöröslencse ragu nekem túl sós volt, nehezen bírtam megenni (lehet hogy pont rosszul választottam, és mással nem fürdőket be).
Amit nem értettem egyáltalán, az az allergén hozzávalóktól való mentesség jelölése (gluténérzékenyként ez nekem fontos). Mióta gluténmentes a kuszkusz és a gersli?????
A nyitvatartással pedig alapvető problémák voltak. A honlapon 24 órát írnak zárásnak, itt úgy látom 23.30-at. Ehhez képest a valóságban már 23 órakor kirúgtak minket (persze mindezt udvariasan, de akkor is), ez nem valami korrekt, főleg mivel olyan baráti társasággal voltunk, akikkel ritkán találkozunk, és nem számítottunk rá, hogy 11-kor bezár a hely.

Köszönet neki: Stay653188
VakVarju_3, a VakVarju Restaurant alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 12.

Kedves Júlia B,

Nagyon köszönjük az értékelést és az észrevételeket. Továbbítjuk az illetékes kollégák felé, hogy legközelebb kiküszöbölhessük a problémát!

Üdvözlettel,
a VakVarjúk Csapata

Értékelés időpontja: 2018. február 25.

Pénteken foglaltunk asztalt szombat (2018.02.24.) estére, egy koncert előtti vacsorára. Szombaton megpróbáltuk módosítani a foglalást négyről hat főre. Telefonban - némi várakozás után - válasz: "azt az utasítást kaptam, hogy nem lehet". Akkor még nem tudtuk, nem mi vagyunk szerencsések, hanem a két lemaradt barátunk.
Szombaton 10 percel előbb érkeztünk, a hely kb. 1/3 rész volt tele. Az asztal nem volt kész, a foglalást se nagyon találták, a 10 percet kabátban, a bejáratnál várakoztatva töltöttük. Végül leültettek egy éppen szabad asztalhoz, majd később transzfer a nekünk foglalthoz.
A velünk foglalkozó idősebb pincér hihetleten flegma és ellenséges volt, ezt a stílust az egész estén hozta.
Bor választásnál "készségesen" odatartotta az üveget, olvassuk el, mit iszunk (barátaink, akik velünk voltak egy nagy Észak-balatoni borászat és a Balaton felvidék egyik legjobbjának választott éttermének tulajdonosai, így megoldottuk nélküle is, bár nem kicsit égtünk a legendás budapesti vendéglátás miatt), amikor megkérdezetem, mekkora adag a tatár, odalökte: "120 gramm". Neki biztosan más területen kellene dolgozni. (szöggyár, cérnagyár, ahol nem találkozik a műszak alatt emberekkel).
Az ételek rendben voltak, de semmi különös.
Pozitiv: a fiatal pincér, aki az italokat hozta készséges és nagyon udvarias volt. (Idősebb kollégája majd elrontja.)
Javaslat: a környék is kerülendő, ide csak akkor menjetek, ha el tudjátok fogadni azt, hogy a pénzetekért nem kiszolgálás, hanem stressz jár, illetve, ha szeretitek, ha a személyzet folyamatosan kioktat és érezteti, zavartok. Egyéb esetekben skip.

2  Köszönet neki: zoltanedes
Értékelés időpontja: 2018. január 28.

Céges vacsorán voltunk itt, kb 20-an. Az ételek minősége fantasztikus volt, kezdő, de igyekvő pincér, alapvetően jó kiszolgálás.

1  Köszönet neki: pulikomondor
VakVarju_3, a VakVarju Restaurant alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 26.

Kedves pulikomondor!

Köszönjük a kedves szavakat!
Reméljük hamarosan ismét vendégeink között tudhatjuk!

Üdvözlettel,
a VakVarjúk Csapata

Értékelés időpontja: 2018. január 7.

Minden ételnél úgy éreztem, hogy a köreteket nem megfelelően válogatták a húsok mellé. Ezt leszámítva az ételek finomak voltak. Szerintem ár-érték arányos az étterem. A kiszolgálással sem volt problémám. De semmi kiemelkedőt nem tudok elmondani az étteremről, egy szóval tudom összefoglalni. Átlagos.

Köszönet neki: BaloghR10
Értékelés időpontja: 2018. január 6.

Az ételek és italok kiválóak voltak, hiba nélkül! Mindent rendben meg is kaptunk. Viszont a pincéreket sem a jó modorra, sem az udvariasságra nem tanították az iskolában. Mintha egymással versenyeztek volna, hogy ki a faragatlanabb, és nagyon jól érzékeltették, hogy a külföldi vendégeken kívül, mindenki csak púp a hátukra.

Köszönet neki: n_Lilla_n

A következőt megtekintő utazók: VakVarju Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: VakVarju Restaurant? Ossza meg benyomásait!