“Tökéletes reggeli”
Cserpes Tejivo értékelése

Cserpes Tejivo
Étkezési lehetőségek: Reggeli
Értékelés időpontja: 2018. február 28.

Tökéletes megoldás egy gyors reggelire menet közben. A melegszendvicsek jók, és a jeges tea is kifejezetten finom. A kiszolgáló személyzet pedig pont kiegészíti a hely hangulatát. Kedves, barátságos hely.

Köszönet neki: AttilaG231

Értékelés időpontja: 2017. december 26. mobiltelefonon

Kedves kiszolgalás, kissé emelkedett árak, pici beltér. Szerintem kicsit indokolatlanul magasak az árak. Ha már le tudunk ülni, akkor egy jó hangulatú kis hely, de vadászni kell szabad székekre.

Köszönet neki: Dezi99
Értékelés időpontja: 2017. december 10.

A szendvicsek és joghurtok is szuperek, de az eladók kedvessége az amire mindig szívesen emlékezem. A Corvinnál levő hely tudom hogy okkal, de szinte mindig zsúfolt sajna, így legtöbbször elvitelre kérem a finomságokat.

Köszönet neki: 130babol
Értékelés időpontja: 2017. október 21. mobiltelefonon

Alapvetően nem túl pénztárcabarát hely(nem is vészesen drága), de az ember úgy van vele, hogy a finomságokért és hangulatért kifizet ennyit néhanapján. Viszont nagyon szomorúan tapasztaltam az elmúlt hónapokban, hogy az árak emelkedésével a minőség és az adagok mérete drasztikusan romlott. A csatolt képen a kedvenc habos kakaóm, amit régen (pont mint az általuk kiplakátolt képen) igényesen, szép habbal kaptam, most az amugy sem tul nagy poharat sem kitöltve, összeesve vágták elém.
A lazacos szendvics volt még nagy kedvencem, de annak is az ára emelkedett, a szendvics meg egyre kisebb lett - vagy a kezem es a szám lett nagyobb, persze ez is előfordulhatott.
Szóval bízom benne hogy ez a minőségrontás átmeneti, mert alapvetően én szeretem ezt a helyet.

Köszönet neki: dianaklemencsics
Értékelés időpontja: 2017. július 27. mobiltelefonon

Minden napszakban ajánlott, nagyon kellemes hely. A kiszolgálás gyors és barátságos. A kakaó nagyon finom, a pékáru szintén. Vannak szendvicseik és salátáik is. Tálcából viszont kevés van nekik, szinte azonnal visszakérik.

Köszönet neki: Storyteller688161

A következőt megtekintő utazók: Cserpes Tejivo ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Cserpes Tejivo? Ossza meg benyomásait!