“Életem második legjobb étterme. ”
Da Mario Budapest értékelése

Da Mario Budapest
Konyha: Olasz
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Vacsora, Ebéd, Késő éjszakai, Házhoz szállítás, Foglalások
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Nagyon szeretem az olasz konyhát, emiatt próbálok minél több olaszos étterembe elmenni. Számomra a legjobbat már megtaláltam és nem ez az, de attól függetlenül ilyen kiszolgálást a felszolgálóktól sehol soha nem kaptam csak itt. Nagyon kedvesek, figyelik folyamatosan a vendéget hogy ha valamit szeretne akkor bármikor segítsenek és emellett nem a fejem felett lihegnek. Az ételt gyorsan elkészítik és hozzák ki.
Maga az étel csodálatos, esetleg egy picikét drágább mint kéne, de a pincérek munkája kárpótol mindent. Ha valaki egy romantikus vacsorára el szeretne menni a párjával akkor ezt a helyet ajánlom.

Köszönet neki: Владимир К

Csodás este volt a feleségemmel a házassági évfordulónkat ünnepeltük és remekül éreztük magunkat. A csodás olasz ételek mellett tökéletes kiszolgálásban volt részünk. Külön kiemelnénk Deák Attila nevű pincért, aki egész este gondosan sürgött-forgott figyelt ránk.. Egyébként teljesen úgy néz ki, mint a Robert de Niro fiatalon -igazi szicíliai bajuszos karakter. Grazie!!! :)

Köszönet neki: Simi V
Értékelés időpontja: 2017. július 28.

A felszolgálás színvonala rengeteget romlott......nem hiszem, hogy visszajövünk többször.......Sajnáljuk, mert szerettük.....elférne pár hozzáértő kéz a csapatukba, vagy egy komoly vezető

Köszönet neki: NagyBali
Értékelés időpontja: 2017. július 22.

Visszajáróként, azt tapasztaltuk ma, hogy az árak emelkedtek, a kiszolgálás színvonala visszaesett.
Fél órát vártunk az italokra.

Köszönet neki: abperedi
Értékelés időpontja: 2017. július 10. mobiltelefonon

Egy barátommal látogatam el az étterembe! Nagyon kedves a kiszolgálás, és tökéletesek az ízek! Későbbiekben biztosan elfogok még látogatni!

Köszönet neki: Tibor G

A következőt megtekintő utazók: Da Mario Budapest ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Da Mario Budapest? Ossza meg benyomásait!