“Igazi olasz ízek”
Da Mario Budapest értékelése

Da Mario Budapest
Konyha: Olasz
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Ebéd, Késő éjszakai, Reggeli, Házhoz szállítás, Foglalások
Leírás: Kedves Vendégeink! Felújítási munkálatok miatt éttermünk zárva tart Január 15.-31. között. Első nyitvatartási napunk: február 1. Megértését köszönjük!
Értékelés időpontja: 2018. március 10. mobiltelefonon

A hely nagyon hangulatos, igényesen berendezve. A pincérek kedvesek , figyelmesek.
A két főétel ( fritto misto ill. a branzin )
nagyon finom volt. A minestrone leves nem volt extra. A tiramisu is bárhol megállja a helyét még olaszországban is !
Az eszpresszo viszont valami hihetetlenül finom volt.
Az éttermet mindenkinek ajánlom aki kedveli az olasz konyhát.

1  Köszönet neki: FarkasP5

Értékelés időpontja: 2018. március 8. mobiltelefonon

Gyönyörű hely, kellemes atmoszféra, isteni fogások, udvaris, kedves, figyelmes, gyors kiszolgálás. Még biztosan többször visszajövünk! Hibátlan!

2  Köszönet neki: Dramcsi
Értékelés időpontja: 2018. február 10. mobiltelefonon

Remélem még visszatérek !!! Rendben es osszhangban van minden! Gyonyoru hely a maga egyszerusegeben!

Köszönet neki: Lorant B
Értékelés időpontja: 2018. január 28. mobiltelefonon

Nyitás előtt érkeztem. Ennek ellenére szívesen fogadtak. Leültem, majd kitaláltam, hogy jobb helyet kéne válasszak. A
Pincér ahelyett, hogy ideges lett volna, megkérdezte hányan leszünk és milyen típusú lesz az ebéd, így az üzleti beszélgetéshez legjobb helyüket ajánlotta fel. Partnerem ismerte a helyet, dicsérte. Maga az étterem design-os, kellemes hely. A dekor modern, stílusos. Pincérünk, Bálint nagyon készséges volt. Az ügyfelem szinte végigkérdezte a menüt, hogy mit érdemes enni. Bálint kedvesen, nagy türelemmel segítette a választást. Én pizzát ettem hajtva. Nagyon jó választás volt! Több olasz éttermet kipróbáltam már, de ez torony magasan az egyik leginkább ízlésemnek megfelelő volt. Én szeretem a vékony tésztát, ha a széle száraz, roppanós. Ha a feltét gazdag, s meg lehet különböztetni az összetevőket ízre, alakra egyaránt. Kifinomult ízvilága miatt kifejezetten szerettem. Bálint többször visszanézett az asztalhoz, s udvariasan érdeklődött, hogy hozzon-e valamit még. Jelenléte megnyugtató volt, egyáltalán nem tolakodó! Mindig mosolygott! Mivel aznap még kénytelen voltam használni az autót, a borválasztékot nem tudtam megkóstolni sajnos. Pedig kifejezetten nagy a választék. Az étterem tágassága miatt a déli forgatag ellenére is nyugalomban tudtunk beszélgetni ügyfelemmel. Bálint figyelmessége kimagaslik a pincérek közül. Kellemes órát töltöttünk el náluk. Vissztérünk!

4  Köszönet neki: LaurentHU
Értékelés időpontja: 2017. október 18. mobiltelefonon

Nagyon szeretem az olasz konyhát, emiatt próbálok minél több olaszos étterembe elmenni. Számomra a legjobbat már megtaláltam és nem ez az, de attól függetlenül ilyen kiszolgálást a felszolgálóktól sehol soha nem kaptam csak itt. Nagyon kedvesek, figyelik folyamatosan a vendéget hogy ha valamit szeretne akkor bármikor segítsenek és emellett nem a fejem felett lihegnek. Az ételt gyorsan elkészítik és hozzák ki.
Maga az étel csodálatos, esetleg egy picikét drágább mint kéne, de a pincérek munkája kárpótol mindent. Ha valaki egy romantikus vacsorára el szeretne menni a párjával akkor ezt a helyet ajánlom.

1  Köszönet neki: B1445ZU_

A következőt megtekintő utazók: Da Mario Budapest ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Da Mario Budapest? Ossza meg benyomásait!