“Kiváló gyors ebéd”

Belvárosi Disznótoros - Károlyi Mihály utca
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Elvitel
Értékelés időpontja: 2018. március 10. mobiltelefonon

Családommal beugrottunk egy gyors ebédre. Sokan voltak, de gyors volt a kiszolgálás. A magyar konyha széles választéka teljesen korrekt áron, frissen sütve. Mi a hurkát, kolbászt és a kacsacombot próbáltuk ki, minden nagyon finom volt.

Köszönet neki: Dramcsi

Értékelés időpontja: 2018. február 2.

Finom rántott sajt sultkrumplival egyszerű de nagyon finom étel és kifejezetten jó alapanyagokból elkészítve, ha az ember véletlenül nem találja a félrerakott 1050 forintból az 50- azzal a felkiáltással hogy majd máskor úgy is eszel még itt el van engedve! :D

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: BotondG6
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

A hagyományos ételeket kedvelőknek igazi terülj-terülj asztalkám. Azonfelül a gyors sütésű zsírmentes húsok,rengetek saláta,savanyúság.Hátránya esetleg,hogy mindig tele van,de mindenki türelmesen várjon-megéri.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: GabriellaL923
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

nagyon szeretünk ide járni ebédért.. Mindig friss az étel,nagy választék sokféle saláta is van.
Sajnos a hely szükössége miatt kevés az asztal és csak állva lehet enni.

Köszönet neki: dorci2016
Értékelés időpontja: 2017. november 25.

A Belvárosi disznótoros egy jól kitalált hely. Még akkor is, ha személy szerint rühellem azt amikor állni kell evés közben. Egyáltalában nem szeretek állni, a magasított székeket sem kedvelem, pedig nem vagyok különösebben tériszonyos. 
Viszont az a rendszer, hogy elérhető áron van egy sor készétel, továbbá frissen megsütnek mindenféle pácolt húst, az igen jó. A dizájn meg remek. Korábban pangasiust láttam a pultban harcsaként ezt szerencsére bevették, így kihangsúlyozhatom a jót, mert azt sokkal jobban szeretem, mint bírálni, távol áll tőlem a kekeckedés, a hibakeresés.
A minap a Károlyi utcai egységbe betérve valami olyat kellett kérnem, ami gyorsan megehető és készen van, mert bármikor érkezhetett a hívás, hogy ugranom kell az autóba és ellátni az önként vállalt taxiszolgálatot. Egy sütőtökkrémlevesre esett a választásom. Tejszínmentes élvezhető leves volt. Értékeltem, hogy van az asztalon bors-, chili- és só-őrlő ezeket használatba is vettem. 400 ft-ért érthető, hogy nem locsolják meg a levest tökmagolajjal. Tökmagot viszont szórtak bele.
Jó élmény volt a Belvárosi disznótoros, ha le is lehetne ülni, biztos előfordulnék még itt.

A látogatás dátuma: 2017. január
Köszönet neki: 406endred

A következőt megtekintő utazók: Belvárosi Disznótoros - Károlyi Mihály utca ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Belvárosi Disznótoros - Károlyi Mihály utca? Ossza meg benyomásait!