“.”
Veranda értékelése

Veranda
Konyha: Olasz
Értékelés időpontja: 2018. július 6. mobiltelefonon

Szörnyű felszolgálás, flegma pincér, meccset ültünk be nézni és elvitték a tv-t... az ételek túl vannak árazva az ízekhez képest.

Köszönet neki: SzandraB26

Értékelés időpontja: 2018. június 27. mobiltelefonon

Nagyon forgalmas hely, viszont a legnagyobb forgalom ellenére is készségesen segítettek szabad asztalt találni! Hamar kaptunk étlapot, a választásban is segítségünkre voltak! Csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: AttilaB586
Értékelés időpontja: 2018. június 27. mobiltelefonon

Kellemes környezet, finom ételek! Figyelmes, gyors, precíz kiszolgálás!
A málnakrémleves isteni volt!
Köszönjük

Köszönet neki: BrigittaG63
Értékelés időpontja: 2018. június 20.

Két 6 éven aluli gyermekkel voltam és végre egy étterem ahol azon felül, hogy nem néznek ki minket(csapzott anyuka és 2 gyereke), kifejezetten kedvesen fogadtak. Gondolnak a gyerekekre, ami nem áll meg abban hogy van gyerekmenü, sőt, még színezni való, hanem külön gyereksarok konyhával - és itt dobtam el az eszem - még wc-szűkítő is!!! Naná, hogy visszamentünk 1 héten belül ugyanilyen felállásban, és ismét jó hangulatban távoztunk.
Az ételek kifejezetten finomak, a sárgadinnyés limonádé felejthetetlen, ahogy az ellesett pizzanyújtási technika is. :-)

Köszönet neki: csergoffy
Értékelés időpontja: 2018. június 4. mobiltelefonon

Kedves kiszolgálás , nagyon finom olasz ételek és hangulatos gyönyörű helyszín. Csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: Anna V

A következőt megtekintő utazók: Veranda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Veranda? Ossza meg benyomásait!