“Hangulatos teraszon, ínycsiklandozó ételek”
Veranda értékelése

Veranda
Konyha: Olasz
Értékelés időpontja: 2018. július 11.

Születésnapi vacsorára foglaltunk helyet egy hétfő este a Veranda étteremben. A Kopaszi gátra gépkocsival mentünk. Óriási parkolón alig találtunk helyet. A parkolóból egy nagyon kellemes sétaúttal értük el az éttermet.
Egy kedves hölgy fogadott és odavezetett a lefoglalt asztalhoz. Az asztalunk a Dunával párhozamosan lévő teraszon állt..
Az étlap nagyon tetszetős volt, ugyancsak időbe tellett, míg sikerült a sok kedvező ajánlat közül a nekünk tetszőt kiválasztani.
Az ételeket ízlésesen tálalva kaptuk meg. Az adagok nagyok voltak és nagyon finomak. A pizza óriási volt, csak a felét fogyasztotta el a rendelője. A másik felét egy dobozba csomagolva adták oda. Nagyon ízletes volt a választott desszert is. Én mascarponés - nutellás galzonét ettem.
Az ételek árai középkategóriánál valamivel magasabbak, de értékarányosak a minőséggel és az adag mennyiséggel.
A pincérek udvariasak, készségesek voltak. Nagyon kellemes emlékkel távoztunk.
A parkoló már majdnem üres volt mire odaértünk.

Köszönet neki: nemestothyzsofi39

Értékelés időpontja: 2018. július 7. mobiltelefonon

Fizetésnél duplán számolták a rendelések árait. Mikor közölték az összeget (2 pizza+ üdítők) 16000 ft, azt hittem leesek a székről.. Reklamálás után hozták a rendes számlát, jelezve, hogy megoldottuk:)) a gép duplázott..:))

1  Köszönet neki: sleti
Értékelés időpontja: 2018. július 6. mobiltelefonon

Szörnyű felszolgálás, flegma pincér, meccset ültünk be nézni és elvitték a tv-t... az ételek túl vannak árazva az ízekhez képest.

Köszönet neki: SzandraB26
Értékelés időpontja: 2018. június 27. mobiltelefonon

Nagyon forgalmas hely, viszont a legnagyobb forgalom ellenére is készségesen segítettek szabad asztalt találni! Hamar kaptunk étlapot, a választásban is segítségünkre voltak! Csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: AttilaB586
Értékelés időpontja: 2018. június 27. mobiltelefonon

Kellemes környezet, finom ételek! Figyelmes, gyors, precíz kiszolgálás!
A málnakrémleves isteni volt!
Köszönjük

Köszönet neki: BrigittaG63

A következőt megtekintő utazók: Veranda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Veranda? Ossza meg benyomásait!