“Isteni pizza”
Veranda értékelése

Veranda
Konyha: Olasz
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 15. mobiltelefonon

Szép környezet, szép helyen! Egy saláta és egy pizza volt a vacsora! Mind a kettő nagyon finom volt. A kiszolgálás miatt csak 4-es! Kicsit figyelmetlen és feledékeny volt a pincérünk!

Köszönet neki: Kissceg

Értékelés időpontja: 2018. július 22.

Tegnap egy nagyobb társasággal estünk be (szószerint) a Verandába a Kopaszi gáton.
Több mint 40 en voltunk és foglalás nélkül is fogadtak bennünket, pedig csaknem tele volt az étterem. Elképesztöen segítökész és kedves volt mindenki és minden kérésünk azonnal teljesült. Pedig feladtuk a leckét! :) Az ételek csodásak voltak és öszintén régen voltunk ilyen jó helyen!!! Köszönet mindenért és tiszta szívböl csak ajánlani tudom a Verandát!!! :)

Köszönet neki: JanM5121
Értékelés időpontja: 2018. július 20. mobiltelefonon

Hétfőn este tértünk be párommal egy vacsorára.A hely adottsági fantasztikusak,remek a kilátás,stìlusos az étterem,az étlap is zseniális volt.Egy probléma volt,az első pincér viselkedése.A férjem megkérdezte,hogy tartanak-e zöldbors mártást,majd ezt olyan stílusban reagálta le a pincér,hogy nem akartuk elhinni,még a második pincér is meg volt döbbenve,mikor jeleztük ezt az attrocitást.Feltettük neki is a kérdést,ugyanis helytálló választ nem kaptunk,ő készségesen segített,utána járt,hogy megoldható-e a kérésünk.Az ételek teljes mértékben rendben voltak,minden szemszögből tekintve.Ha az első pincér alapján pontoznék,2 csillag maximum,de a második fiatalember javított,így 5 csillagot adunk.Mindenképp visszatérünk,de tudjuk,kihez nem ülünk.

Köszönet neki: KisAgnes
Értékelés időpontja: 2018. július 11.

Születésnapi vacsorára foglaltunk helyet egy hétfő este a Veranda étteremben. A Kopaszi gátra gépkocsival mentünk. Óriási parkolón alig találtunk helyet. A parkolóból egy nagyon kellemes sétaúttal értük el az éttermet.
Egy kedves hölgy fogadott és odavezetett a lefoglalt asztalhoz. Az asztalunk a Dunával párhozamosan lévő teraszon állt..
Az étlap nagyon tetszetős volt, ugyancsak időbe tellett, míg sikerült a sok kedvező ajánlat közül a nekünk tetszőt kiválasztani.
Az ételeket ízlésesen tálalva kaptuk meg. Az adagok nagyok voltak és nagyon finomak. A pizza óriási volt, csak a felét fogyasztotta el a rendelője. A másik felét egy dobozba csomagolva adták oda. Nagyon ízletes volt a választott desszert is. Én mascarponés - nutellás galzonét ettem.
Az ételek árai középkategóriánál valamivel magasabbak, de értékarányosak a minőséggel és az adag mennyiséggel.
A pincérek udvariasak, készségesek voltak. Nagyon kellemes emlékkel távoztunk.
A parkoló már majdnem üres volt mire odaértünk.

Köszönet neki: nemestothyzsofi39
Értékelés időpontja: 2018. július 7. mobiltelefonon

Fizetésnél duplán számolták a rendelések árait. Mikor közölték az összeget (2 pizza+ üdítők) 16000 ft, azt hittem leesek a székről.. Reklamálás után hozták a rendes számlát, jelezve, hogy megoldottuk:)) a gép duplázott..:))

1  Köszönet neki: sleti

A következőt megtekintő utazók: Veranda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Veranda? Ossza meg benyomásait!