“ebéd menu”
Keksz értékelése

Keksz
Konyha: Büfé, Magyar, Borbár
Környék: Erzsébetváros
Értékelés időpontja: 2018. február 27.

Ebédidőben jártunk arra. Tele volt a hely, nem hiába nagyon finom ebédet ettünk megfizethető áron. Azonban a baráti társaságunk 15 perccel utánunk már nem kapott menut, mert elfogyott 12.20 -ra.

Köszönet neki: fannyyy37
Keksz_Budapest, a Keksz alkalmazásában álló Guest Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. április 4.

Kedves Fanni! Először is köszönjük az értékelést. Ebéd menünk sajnos adagra van kiszámolva, így előfordulhat, hogy gyorsan elkapkodják, de reméljük ez nem vette kedveteket, hogy visszagyertek!:)
Üdv: Keksz csapat

Értékelés időpontja: 2017. augusztus 10.

Barátnőimmel többször is voltunk már itt, az étlapon mindig találunk valami ízletes idényfogást, ételek és italok is ár-érték arányban is teljesen megfelelőek, néha kicsit zajosabb a hely, ha sokan vannak, viszont kinti része is van. a kiszolgálók kedvesek és türelmesek.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: kovadri

Köszönjük az értékelést! Várunk vissza!:)

Értékelés időpontja: 2016. december 28. mobiltelefonon

Érdekes dolog, hogy az ember még mielőtt betérne egy étterembe, már tudja mire számíthat: pont így voltam a keksszel. Asztalt foglaltunk, és a beszélgetésből kiderült, hogy kedves, szimpatikus, barátságos lesz a légkör. Ehhez még hozzájárult a személyzet azzal is, hogy a késés ellenére tartották az asztalt, sőt: felajánlottak egy nagyobbat, szóval teljes elégedettség, így elsőre. Az étel finom, az adagok nagyok, és a végén a fizetésnél a meglepetés: a teljesen baráti, azaz abszolút nem a belvárosi árszinvonal... tehát csak ajánlani tudom. Hogy miért mégsem ötös? A kvalitás miatt. Rengeteg helyen jártam már, sok eredeti ötlettel találkoztam, itt ez hiányzott, ebből a szempontból többet vártam. Összegzésül: nem valószínű, hogy üzleti megbeszélésre ide invitálnék bárkit is, de egy találkozásra, mint ahogy mi most voltunk - tökéletes. Ajánlom!

A látogatás dátuma: 2016. december
Köszönet neki: Chris7600
Értékelés időpontja: 2016. december 11.

A Keksz jó hely. Van hangulata, stílusa, még jól sikerült ételek és kedves felszolgálók is vannak, ha nem is minden ételre vagy a teljes személyzetre igaz ez. A rántották például nagyon jók voltak, a bundás kenyér elfogadható (kései reggelire ültünk be), a pincérlány szimpatikusan viselkedett, a kollégájával meg nem volt probléma. A Keksz Bárral tehát ki lehet egyezni és Budapest elbír még sok ilyen helyet. Jó alternatíva, ha arra jársz, de nagy utat azért nem érdemes megtenni érte.

A látogatás dátuma: 2016. november
1  Köszönet neki: janosmechler
Értékelés időpontja: 2016. június 13. mobiltelefonon

Barátaimmal tértünk be egy késői ebédre és hát a hamburger nagyon jó választás volt,mert ízletes és nagy adag volt! Máskor is megyünk!

A látogatás dátuma: 2016. április
Köszönet neki: BalazsB47

A következőt megtekintő utazók: Keksz ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Keksz? Ossza meg benyomásait!